ROZTAŃCZONE RODZINY / Symbioza // ruchowe działanie warsztatowe

Inne

Kolektyw Holobiont

Czas trwania: 60 minut
Wiek: od 2. do 5. roku życia

Warsztaty są propozycją spędzenia wspólnego czasu rodziców z dziećmi w swobodnym ruchu. Symbiotyczna bliskość między rodzicem i dzieckiem w pierwszym okresie życia jest punktem wyjścia do budowania więzi ze światem.
Podczas zajęć będziemy uważnie przyglądać się wyjątkowej relacji między rodzicami i dziećmi, szukając w niej przestrzeni, wspólnego oddechu, impulsów do życiodajnego ruchu.
Zajęcia mają na celu stworzenie bezpiecznej, pobudzającej, ale także kojącej atmosfery dla dzieci i rodziców, dając tym starszym możliwość aktywnej relaksacji, regeneracji i odpuszczania napięć. Poprzez subtelny ruch, dotyk i świadomy oddech, będziemy szukać poczucia harmonii, siły oraz zwykłej przyjemności.
Na zajęcia prosimy zabrać wygodne ubranie, ćwiczymy bez butów.
Twórczyni: Ula Zerek – tancerka, producentka, choreografka; żyje i pracuje w Gdańsku; współtworzy Fundację Polka dot promującą i rozwijającą taniec i choreografię w różnych kontekstach życia, nie tylko jako formę sztuki; Autorka inderdyscyplinarnych projektów choreograficznych oraz choreografii do spektakli, w tym dla dzieci: „Przypływ” w reż. Alicji Morawskiej-Rubczak, „Momo” w reż. Leny Frankiewicz, „Lato Muminków” w reż. Michała Derlatki, „Tam i Tu”, „Sześciu służących” w reż. Michała Derlatki, „Cztery pory roku” w reż. Tomasza Maśląkowskiego. Mama Bolka, Teodora i Rity.

Operatorem projektu jest Fundacja Performat. Opiekunką merytoryczną programu jest Hanna Bylka-Kanecka.

WAŻNE!
Bilet powinna mieć każda osoba, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).


Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

czwartek, 25 lip
20:30

Simon Stephens (na podstawie sztuki Antona Czechowa)NT Live: VANYAAndrew Scott (Fleabag, Czarne lustro, Dobrzy nieznajomi) w nietypowej wersji Wujaszka Wanii Czechowa autorstwa Simona Stephensa (Ciekawy przypadek psa nocną porą).Nadzieje, marzenia,

czwartek, 5 wrz
17:30

„André Rieu. Potęga miłości”Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht________________________________Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu