ETHNO PORT POZNAŃ 2024 – SAMULNORI HANMAC (Korea Południowa)

Koncerty

21.06.2024
g. 17:00
Sala Wielka
bilety: 40 zł

SAMULNORI HANMAC (Korea Południowa)

Samulnori Hanmac to koreański zespół perkusyjny składający się z pięciu młodych artystów(-ek). Nazwa grupy nawiązuje się do próby tworzenia współczesnych utworów, których korzenie wciąż silnie trzymają się tradycji. Kluczowe dla zespołu są ich innowacyjne kompozycje i świeży impuls.

Samulnori Hanmac został zwycięzcą konkursu Cheongchun Yeoljeon Chulsapyo Competition dla debiutujących artystów(-ek) koreańskiej muzyki tradycyjnej. Nagrodą główną był występ przed publicznością Festiwalu Ethno Port.

Współpraca z Fundacją NowPan i Noremu Machi.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Dziedziniec Zamkowy


Leave a Reply

Polecamy także:

sobota, 5 paź
13:00

Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku „Potęga miłości” wprost z malowniczego Maastricht.

sobota, 31 sie
18:00

Bandonegro Sextet “We Are Tango”31.08.2024 godzina 18.00Sala Wielkabilety: 149złgotangofestival.comZapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen pasji i magii tanga podczas koncertu "We Are Tango" z udziałem światowej klasy zespołu Bandonegro oraz utalentowanych