Bandonegro Sextet “We Are Tango”

Koncerty

Bandonegro Sextet “We Are Tango”
31.08.2024 godzina 18.00
Sala Wielka
bilety: 149zł
gotangofestival.com

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen pasji i magii tanga podczas koncertu “We Are Tango” z udziałem światowej klasy zespołu Bandonegro oraz utalentowanych muzyków jazzowych – Dawida Kostki i Mateusza Brzostowskiego. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, 31 sierpnia o godzinie 18:00.
Bandonegro to czterech wszechstronnych i utalentowanych muzyków młodego pokolenia, których przyjaźń, pasja i miłość do muzyki tango przenikają każdy dźwięk tworząc niezwykłe emocję podczas ich koncertów. Zespół przemierza kontynenty, wypełniając sale koncertowe od Ameryki Południowej, USA, Europę aż po Azję. Niezwykła energia, pomysł muzyczny i świeże brzmienie sprawiają że muzycy podbijają serca publiczności na całym świecie, należąc obecnie do najbardziej intrygujących i rozpoznawalnych wykonawców tego gatunku.
Podczas koncertu zabrzmią oryginalne kompozycje Bandonegro, które płynnie łączą tradycję tango z jazzową improwizacją i nowoczesnym brzmieniem. Ich muzyka, często określana mianem rewolucji tangowej, przenosi granice tego, czym może być tango, zachęcając słuchaczy do poznania tego gatunku w zupełnie nowym świetle. Czerpiąc inspirację z legendarnego Astora Piazzolli, którego rewolucyjne podejście do tanga odmieniło gatunek, Bandonegro zaprezentuję również autorskie aranżację jego kultowych utworów.
Ale to nie wszystko! Podczas koncertu wystąpią Yanina Muzyka i Emmanuel Casal, argentyńscy tancerze nowej generacji, mistrzowie świata z 2021 roku w World Stage Tango Championship. Ich zmysłowy taniec sprawi, że każda chwila koncertu stanie się jeszcze bardziej intensywna i ekscytująca.
Całość dopełni wizualizacja współgrająca z muzyką, tworząc niezapomniany spektakl dla zmysłów.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

poniedziałek, 20 maj
19:00

Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o