Dyplomowy projekt edukacyjno-artystyczny – Wielkopolskie powstanie w pieśniach wyśpiewane.

Inne

Dyplomowy projekt edukacyjno-artystyczny specjalności: projekty artystyczne w edukacji muzycznej – Wielkopolskie powstanie w pieśniach wyśpiewane. W 105. rocznicę Powstania wielkopolskiego.
W niedzielę 26 maja 2024 roku, o godz. 17.00 w Auli Nova, odbędzie się dyplomowy projekt edukacyjno-artystyczny studentów edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej specjalności projekty artystyczne w edukacji muzycznej.

Projekt „Wielkopolskie powstanie w pieśniach wyśpiewane” ma na celu w nowoczesny sposób przybliżenie historii Powstania Wielkopolskiego. Widowisko słowno-muzyczne z historycznym tłem opowiada prawdziwe dzieje Poznania w czasie powstania oraz prawdopodobne dzieje jego mieszkańców.

Zabrzmią współczesne opracowania tradycyjnych utworów wielkopolskich, śpiewanych niegdyś przez żołnierzy wojsk powstańczych oraz Wielkopolan, w wykonaniu Zespołów muzycznych dla praktyk studenckich studiów licencjackich i magisterskich. Nie zabraknie również solowych prezentacji tegorocznych dyplomantów.

Wystąpią:

Jakub Koza
Damian Skoczypiec
Angelika Szymczak-Fossa

Zespół muzyczny dla praktyk studenckich – chór żeński

Kierownictwo artystyczne dr Beata Sibrecht, mgr Izabela Zalewska

Zespół muzyczny dla praktyk studenckich – chór mieszany

Kierownictwo artystyczne dr hab. Paweł Łuczak, mgr Tomasz Karwański

Opieka nad projektem:

dr Magdalena Andrys

mgr Michał Łaszewicz

mgr Tomasz Karwański

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

01.06 - 01.04

HI VIBE to pierwszy w Poznaniu festiwal podziemnej sceny hip hop. Wydarzenie jest okazją do poznania twórczości lokalnych artystów. Oprócz 10 mocnych koncertów weźmiesz też udział w rapowych warsztatach przygotowanych