Warsztat „Wartość przyjaźni” | Teatr Układ Formalny | 9.06.2024 | Dzieciaki na Piętrze 2024 | Poznań

Warsztaty

Dzieciaki na Piętrze, 9.06.2024, niedziela, godz. 12.30
Warsztaty – warsztat „Wartość przyjaźni”

Bilety: 25 zł (bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi jako osoba towarzysząca – bezpłatnie)

Wiek uczestników: od 5 lat.
Czas trwania: 50 minut.

W trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli okazję zadać szereg pytań oraz wspólnie poszukiwać odpowiedzi na najistotniejsze kwestie dotyczące ludzkiej egzystencji. Dowiedzą się, dlaczego przyjaźń jest istotnym elementem naszego życia oraz jak może wpływać na jakość naszych codziennych doświadczeń. Nie zabraknie także refleksji nad przemijaniem, kruchym i ulotnym charakterem naszego życia. Warsztat skłoni uczestników do refleksji na filozoficzne tematy związane ze światem zewnętrznym oraz międzyludzkimi relacjami.

Teatr Układ Formalny: Chcemy tworzyć przestrzeń wolną od strachu, skrępowania, dającą poczucie bezpieczeństwa, uważności i zrozumienia poprzez sztukę. Początkowo każdy z nas podążał własną, artystyczną drogą. W 2016 roku postanowiliśmy połączyć zdobyte doświadczenie i tworzyć wspólnie. Zawarliśmy układ, Układ Formalny. Tak powstał określony w swojej formie – teatr, który rozmawia. Chcemy być jak najbliżej ludzi, pytać o to, co dla nich ważne. Szukamy tematów istotnych i często przemilczanych. W spektaklach nie udzielamy konkretnych odpowiedzi, wolimy zadawać pytania. Tworzymy przestrzeń do dyskusji, konfrontacji i integracji. Cenimy różnorodność, chcemy trafiać do wrażliwości i potrzeb szerokiego grona odbiorców – niezależnie od przekonań czy postaw. Odrywamy łatkę ekskluzywności i niedostępności teatru – Układ Formalny jest dla wszystkich! Każdy widz jest dla nas ważny i wyjątkowy.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

wtorek, 28 maj
18:30

Zajęcia prowadzi Bartosz DopytalskiChoreograf, tancerz, instruktor. Student Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata (PFT, IDO). W 2013 roku zajął 3. miejsce i

niedziela, 30 cze
18:00

jaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. To spotkania otwarte dla każdej osoby, które zachęcają do grupowej improwizacji ruchu i