Mamo, tato, co ty na to, bym w Papudze spędził lato? Półkolonie dla dzieci – odlotowe wakacje w mieście!

Czas aktywnego wypoczynku, relaksu na świeżym powietrzu, spotkań z rówieśnikami, ganiania, skakania i śmiechu. Latem odpoczywamy od szkoły, zbieramy siły i tryskamy energią, a Papuga zapewnia prawdziwy odlot!

Nadchodzą wakacje – czas zaplanować półkolonie letnie 2021!

Po długich miesiącach zdalnej pracy i nauki nadchodzące wakacje to wyczekiwane wytchnienie i okazja do wypoczynku. Dobrym pomysłem jest zrobienie sobie detoksu od komputera i spędzenie rodzinnych chwil na świeżym powietrzu. Można wybrać się na krótsze wycieczki – piesze lub rowerowe po pobliskim parku narodowym czy piknik na łące – albo dłuższe – kilkudniowy kemping w lesie lub górską wędrówkę od schroniska do schroniska. Kontakt z przyrodą wycisza nas i uspokaja, a także rozwija spostrzegawczość i pobudza ciekawość świata. Po powrocie do miasta warto zorganizować dzieciom przyjemne zajęcia, podczas których będą nadal mogły wzmacniać swój organizm, przebywając na słońcu i świeżym powietrzu, dobrze się bawić w gronie rówieśników, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Tu z pomocą przylatuje Papuga i odlotowe półkolonie letnie dla dzieci w Poznaniu.

Jak wybrać półkolonie dla dziecka?

Wybierając półkolonie letnie, zwróćmy uwagę na bezpieczne i przyjazne dzieciom miejsca, kameralne grupy oraz atrakcje programowe. Ważne, by dziecko czuło się komfortowo, miało okazję poznać nowych przyjaciół oraz rozwijać swoje pasje. Szkoła Językowa PAPUGA w swojej ofercie wakacyjnej ma różnorodne tematy półkolonii letnich, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie: półkolonie artystyczne, półkolonie sportowe, półkolonie językowe, półkolonie naukowe, półkolonie przygodowo-podróżnicze.

Półkolonie Poznań dla dzieci – niezapomniane lato w mieście!

Półkolonie letnie z Papugą to gwarancja niezapomnianych przygód, aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, intensywnego kontaktu z angielskim oraz bezpieczeństwa i komfortu, który zapewniają kameralne grupy i lokalizacje z domową atmosferą. Doświadczona kadra zatroszczy się o dzieci, a bogate programy tematyczne z grami terenowymi, eksperymentami, warsztatami plastycznymi i kulinarnymi, projektami podróżniczymi, zajęciami sportowymi, angielskim na łonie natury i mnóstwem innych atrakcji gwarantują ogrom wrażeń. Zapraszamy do zapoznania się z programami półkolonii letnich w trzech lokalizacjach w Poznaniu (Piątkowo, Rataje, Podolany): https://papuga.edu.pl/polkolonie-dla-dzieci-poznan/polkolonie-letnie/

Zadbajmy razem, by wakacje w mieście były dla naszych dzieci aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu, okazją do odkrywania świata, rozwijania zainteresowań i zdobywania nowych umiejętności, a także niezapomnianym przeżyciem pełnym śmiechu i zabawy!

Poznajcie wakacyjną Papugę:

Artykuł sponsorowany