NT Live: Vanya

Inne

Simon Stephens (na podstawie sztuki Antona Czechowa)
NT Live: VANYA

Andrew Scott (Fleabag, Czarne lustro, Dobrzy nieznajomi) w nietypowej wersji Wujaszka Wanii Czechowa autorstwa Simona Stephensa (Ciekawy przypadek psa nocną porą).

Nadzieje, marzenia, skrywane żale i jeden aktor w wielu wcieleniach – nowa adaptacja z uwagą bada złożoność ludzkich emocji.

Wyprzedany spektakl nagrano na żywo na londyńskim West Endzie. Czas trwania: 120 min.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

wtorek, 11 mar
18:30

Zajęcia Contemporary to przestrzeń, gdzie technika spotyka się z wolnością, a ruch staje się środkiem wyrazu artystycznego.Skupimy się na doskonaleniu umiejętności tanecznych, eksploracji różnych jakości ruchu oraz rozwijaniu indywidualnego stylu.