Zima w Zamku: Emma Odważna

Kino

Emma to miniaturowa, ale nieustraszona, adoptowana i wychowana przez lamy dziewczynka, której życie jest pełne ciepła i radości. Wszystko się zmienia, gdy jeden z przyjaciół mówi jej, że nie jest częścią ich rodziny. Emma postanawia uciec, aby odkryć, skąd pochodzi i kim naprawdę jest.
Kiedy wpada w pułapkę przebiegłego porywacza, z opresji ratują ją niespodziewani wybawcy: naukowiec Edward Wilk oraz Łasica Sancho. Do niezwykłej ekipy dołącza genialny, acz niezdarny wynalazca Żółwik Leo. Razem wyruszają w misję pełną przygód i niebezpieczeństw, w poszukiwaniu ukrytej wyspy zamieszkałej przez maleńkich ludzi. Szybko jednak okaże się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.
Czy przyjaciele stawią czoła przeciwnościom i pomogą Emmie spełnić marzenie?
Wersja językowa: polski dubbing
Kategoria wiekowa: 6+
EMMA ODWAŻNA, reż. Leo Lewis Liao, USA 2024, 79′

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

środa, 26 lut
20:00

Uciekając z powojennej Europy, wizjonerski architekt László Toth przybywa do Ameryki, aby odbudować swoje życie, swoją pracę i małżeństwo z żoną Erzsébet po tym, jak w czasie wojny został zmuszony

poniedziałek, 27 sty
21:00

Romy (Nicole Kidman) ma wszystko. Stoi na czele prężnie działającej innowacyjnej firmy, mieszka w luksusowym domu u boku kochającego męża (Antonio Banderas) i dwóch nastoletnich córek. Jej poukładane życie gwałtownie

wtorek, 21 sty
18:00

"Babygirl"Reż. Halina ReijnUSA, Holandia 2024, 114 minutyNicole Kidman, Harris Dickinson i Antonio Banderas w najgorętszym filmie 2025 roku. Seksowna, odważna i pełna pożądania opowieść o najskrytszych pragnieniach. Romy ma wszystko.

czwartek, 13 lut
14:30

Poruszająca opowieść o dojrzewaniu, nie tylko bohaterów, ale i lokalnego specjału.Anthony, znany wszystkim jako Totone, to osiemnastolatek, który większość czasu spędza na imprezowaniu z grupą przyjaciół w malowniczym francuskim regionie

poniedziałek, 3 lut
17:00

Karoline, młoda pracownica fabryki stara się przetrwać w Kopenhadze tuż po pierwszej wojnie światowej. Gdy zachodzi w ciążę, traci pracę i zostaje pozostawiona sama sobie. Wtedy poznaje Dagmar – charyzmatyczną

środa, 26 mar
20:30

"Trzy kolory: Czerwony" (Trois couleurs: Rouge)Reż. Krzysztof KieślowskiFrancja, Polska, Szwajcaria, 1994, 99 minutValentine (Jacob), mieszkająca w Genewie dwudziestoletnia modelka, potrąca samochodem psa. Odnajduje jego właściciela, którym jest były sędzia (Trintignant).