19 Wrz 2019 (czwartek)
20:00
Scena Komediowa prezentuje: Zalewski "Przeprzeprzedpremiera"  + Juszczak - Poznań

Scena Komediowa prezentuje: Bartosz Zalewski + Michał Juszczak

Kabaret / Stand-up

Scena Komediowa Wita Poznań:

Stand-up nie istnieje w próżni, często powstaje na bieżąco przed Waszymi oczami. Taka okazja nadarzy się już we wrześniu, gdy niejaki Bartosz Zalewski ruszy w ekskluzywną trasę by zaprezentować swój nowy program w nieokrzesanej formie. Na ten szkielet, starannie wypolerowany, będzie narzucane mięso odniesień i bezczelnego chwalipiętstwa w rozmiarach jakich jeszcze nie było. Bardzo możliwe, że będzie to więcej niż należy, ale to zobaczymy na miejscu, czyż nie? Warto przedstawić osoby tego dramatu:

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Support zapewni: Michał Juszczak -Lider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuje się od czterech lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nieomylni. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych!!

Lokalizacja:
Pub Strzelnica
Wrocławska 5

Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

poniedziałek, 2 Gru
20:30

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę

piątek, 13 Wrz
19:00

Dla fanów dobrego humoru Grzegorz Halama wkroczy na scenę rewolucyjnym, bo taki ma styl, podejściem do kabaretu i stand-u'pu. Mimo iż w programie nie pojawia się ani jedno przekleństwo, jest

poniedziałek, 25 Lis
18:00

25.11.2019 r., godz. 18.00 Teatr Wielki, Poznań Grupa MoCarta i Przyjaciele Jesień z roku na rok przynosi coraz więcej frustracji w polskim społeczeństwie z powodu deszczy, zimna i nieoczekiwanych wiatrów.