13 Gru 2018 (czwartek)
17:00
plakat

Silent Night Poznań 2018

Przed poznańskim Ratuszem każdy – bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, wyznanie czy język – może wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju świątecznym wydarzeniu. Tego dnia międzynarodowa społeczność Poznania utworzy niepowtarzalny wielojęzyczny chór, aby wspólnie zaśpiewać kolędę “Cicha Noc” w możliwie jak największej liczbie języków. Idea Silent Night jest prosta – jedna kolęda, wiele języków, wspólne przesłanie miłości i radości.

Międzynarodowa społeczność akademicka zaprasza wszystkich mieszkańców do stworzenia wielojęzycznego chóru i wspólnego śpiewania “Cichej Nocy” w możliwie dużej liczbie języków. “Cicha Noc” to najbardziej znana kolęda na świecie, którą przetłumaczono aż na 300 języków i dialektów. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Poznania, a wśród nich studenci zagraniczni, obcokrajowcy na stałe mieszkający w Poznaniu, społeczność lokalna oraz wolontariusze. Śpiewając wspólnie jedną z najpiękniejszych kolęd, pokażemy Poznań jako miejsce otwarte na wielokulturowość, a jego mieszkańców jako tolerancyjnych, serdecznych i gościnnych. Magię zbliżających się Świąt wzmocni przełamanie się opłatkiem i wspólne dekorowanie pierników.

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Inicjatyw Młodzieżowych “Horyzonty” przy współpracy z Miastem Poznaniem (wydarzenia finansowane jest przez Miasto w formie małego grantu w ramach Programu “Integracja i aktywizacja środowiska studenckiego poznańskich uczelni”).

Lokalizacja:
Poznań

Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

sobota, 23 Lut
09:00

Tematyka targów to m.in: numizmatyka, akcje, obligacje, papiery wartościowe, filatelistyka, odznaczenia, medale, pocztówki, fotografie, plakaty, karty telefoniczne, żetony, obrazy, grafika, rzeźby, ikony, etykiety, szkło, porcelana, srebra, platery, lampy, meble, biżuteria,

22.02 - 23.02

WIR nie jest zwykłą serią imprez. To święto muzyki klubowej, na które ściągamy do Tamy elitę światowej elektroniki. Po bardzo dobrze przyjętej inauguracji pora na kolejną odsłonę naszego flagowego cyklu.

piątek, 26 Kwi
19:00

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, który odbędzie się w CKiBP 26 kwietnia 2019r.! Usłyszymy znane, lubiane i wciąż oczekiwane przez publiczność utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią