21 Mar 2019 (czwartek)
21:00
CzwarTEK

CzwarTEK

Koncerty

Pamiętacie te czasy, gdy odliczało się dni do tego Międzynarodowego Święta, aby z pełną premedytacją uciec z lekcji na wagary? Był to wtedy niemały powód do dumy!
I teraz też jesteśmy dumni, że udało nam się dotrwać do I Dnia Wiosny, tylko z nieco innych powodów… Przetrwaliśmy kolejną polską Zimę!

Dlatego już w czwartek – 21 marca – w klubie Schron otwieramy szeroko drzwi Bunkra, aby wpuścić do środka nie tylko świeży , wiosenny powiew, ale przede wszystkim, aby oddać stery za dekami kilku bezkompromisowym artystom, którzy nie przywykli zwalniać i jesteśmy pewni, że tego dnia urządzą w naszych murach solidny, wiosenny poligon! Dla jednych Dzień Wagarowicza, dla innych Zbawienie w postaci nadejścia tej najbardziej wytęsknionej – Wiosny. Oba powody są wystarczająco dobre, aby tego dnia solidnie tupnąć nóżką do Ofensywy, jaką przeprowadzą muzyczni dowódcy!

Dlatego nie ma co się wahać! 21 marca widzimy się ponownie w murach Schronu i rozkręcimy tą imprezę! Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce stworzone do takiej muzycznej bitwy!

A jeśli Cię zabraknie, to pamiętaj, aby już nigdy nie wspominać, że ciężko w Poznaniu o mocne granie!

Plan wojenny jest następujący:

BUNTEK – BujaTakaMuza (selecta i prod.) i autor ragga-punkowych rymów floFAYAman. Wydali w podziemiu Ep – “Hardamuffin”, na której można usłyszeć takie gatunki jak tekno, ragga i dnb. Już niedługo ukarzę się w internecie ich nowy materiał “Teknoland”.


https://web.facebook.com/floFayaman-260429570758100/
https://www.facebook.com/buja.faya/

Doggra (System Error/ Poznań)

https://www.facebook.com/doggra/
https://m.soundcloud.com/doggra

Stanik-psy teki/ dark hi-tech

Psycholok- neurofunk

https://www.facebook.com/pg/psycholok/about/?ref=page_internal

Zaratustra
https://m.facebook.com/148252709090040

Wlota: 10 PLN

Lokalizacja:
Schron
ul. Kościuszki 68
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

piątek, 26 Lip
19:30

g. 19:30 Mitochondrium Poznański zespół, założony na początku 2012 roku, jako efekt wspólnych poszukiwań nowych mikstur dźwiękowych. Fusion to idealne określenie ich muzyki, ponieważ w twórczości można usłyszeć wpływy wielu

czwartek, 14 Lis
20:00

Krzysztof Lenczowski Trio, to nowy zespół pięciokrotnego zwycięzcy plebiscytu magazynu Jazz Forum – Jazz Top, laureata Fryderyka za płytę „Internal Melody”, wiolonczelisty Atom String Quartet. Krzysztof Lenczowski – urodzony w

sobota, 2 Lis
19:00

W tym roku legendarne COCKNEY REJECTS obchodzi 40-lecie działalności zespołu! Z tej okazji wpadną także do Poznania! Takiego wydarzenia w stolicy Wielkopolski już dawno nie było! 2 listopada usłyszymy w