23 Mar 2019 (sobota)
20:00

Udi Shlomo: The Diaspora House

Udi Shlomo (perkusista, aranżer i kompozytor) łączy oryginalne pieśni żydowskie z nowymi aranżacjami, które tworzą energiczną i ciepłą muzykę, z bogatymi melodiami i rytmami.

W 2013 r. Udi Shlomo zaczął gromadzić żydowską muzykę z całego świata, następnie przeniósł zróżnicowane brzmienia tej muzyki do swoich nowych aranżacji. Zainspirowany tym połączeniem skomponował wiele utworów łączących jazz i muzykę świata.

Udi Shlomo urodził się w Izraelu. Grywał z międzynarodowymi gwiazdami, takimi jak: Sheila Jordan, Lew Soloff, Judy Silvano oraz Chuck Israel. Po dziesięciu latach udanej kariery w rodzinnym kraju, wyemigrował do Norwegii.

“Shlomo gra na perkusju perfekcyjne! Każde jego zagranie jest bardzo przemyślane.” – Brian S. Lunde “Jazzreview”

“Świat musi go poznać i jego muzykę!” – Johan Hauknes “salt-peanuts”

Bilety:
50 zł – pierwsza pula
70 zł – druga pula

Lokalizacja:
Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

czwartek, 9 Maj
17:00

Michał Kowalonek SOLO (kompozytor, songwriter, autor muzyki teatralnej, filmowej - lider Snowman, Ex - Myslovitz ) Pisanie piosenek dla mnie jest jak oddychanie. Piszę każdego dnia. Inspiruje mnie wszystko dobre

niedziela, 28 Kwi
11:30

W tym roku po raz pierwszy Enea Spring Break zagra także w niedzielę! Na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Placu Kolegiackim Estrada Poznańska przygotuje piknik dla rodzin i wszystkich spragnionych relaksu

sobota, 18 Maj
20:00

MY DISCO (AU) „Environment” to najbardziej bezkompromisowe nagranie zespołu. Napisane podczas dwutygodniowego pobytu w Berlinie zimą 2018 roku. Zespół postanowił, że ich otoczenie będzie miało wpływ na brzmienie nowego materiału.