24 Lis 2019 (niedziela)
19:00

Katarzyna Nosowska – Zmalowane Wrota

Koncerty

Katarzyna Nosowska otwiera „Zmalowane Wrota”

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Czy Katarzyna Nosowska po tym, jak wygrała w Instagrama z profesjonalnymi influencerami, stała się najbardziej poczytną autorką książek w 2018 roku i zaczęła rapować na płycie „BASTA”, może czymś jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Artystka znowu wymyka się ramom, aby w wyjątkowy sposób, po raz kolejny podzielić się ze światem swoją wrażliwością. Już tej jesieni Katarzyna Nosowska stanie sama na scenie i będzie do Was gadać.

To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze.

Seria spektakli zawita do pięknych sal kilkunastu polskich miast na jesień tego roku. Katarzynie Nosowskiej na scenie będzie towarzyszyła szczególna oprawa zarówno dźwiękowa, jak i wizualna.
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)
Głogowska 14
Poznań

Polecamy także:

środa, 11 Gru
20:00

Wspaniałą atmosferę koncertów legendarnego muzyka Franka Sinatry ze złotego okresu jego kariery i popularności zapewni spektakl muzyczny Sinatra Projekt!W programie znajdują się zarówno największe przeboje legendarnego wokalisty, takie jak „My

sobota, 7 Gru
17:00

Z wielką dumą i ogromną radością ogłaszamy, że po raz szósty Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Poznaniu zaprasza na koncert charytatywny - Santa Rock Fest.

czwartek, 14 Lis

Skubas 14.11.19, Scena na Piętrze g. 20:00 bilety: 45 zł | 50 zł (w dniu koncertu) dostępne online na Bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasie Kino Muza w Poznaniu Autor być