2 Lis 2019 (sobota)
19:00
Cockney Rejects "40-lecie" / 2.11 / Klub U Bazyla

Cockney Rejects “40-lecie”

Koncerty

W tym roku legendarne COCKNEY REJECTS obchodzi 40-lecie działalności zespołu! Z tej okazji wpadną także do Poznania! Takiego wydarzenia w stolicy Wielkopolski już dawno nie było! 2 listopada usłyszymy w Klubie U Bazyla m.in. takie szlagiery jak „I’m Forever Blowing Bubbles” czy „Oi! Oi! Oi!”!

Cockney Rejects (Official)
2.11.2019 g. 19:00
Poznań / Klub u Bazyla

Bilety:
75 – https://winiarybookings.pl/bilety/cockney-rejects-poznan/ (KOLEKCJONERSKIE)
80 – Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, Ticketmaster Polska, Ticketos, Media Markt, Empik
90 – w dniu koncertu

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

COCKNEY REJECTS (Londyn, UK/Cadiz Music) – punk rock, oi

Cockney Rejects zostało założone przez czwórkę dzieciaków z londyńskiego East Endu pod koniec lat 70-tych. Wówczas byli oni już stałymi bywalcami w zadymionych klubach bokserskich oraz w pubów West Ham’u z mając na swoim koncie doświadczenia wykraczające po za ich dziecięce czułe lata.

Byli pierwszym oryginalnym zespołem, który spawał rockowe rytmy z singalongami. Wypadli z East Endu jak oszalały pociąg towarowy, spłaszczając wszystko na swojej drodze.

Przerażająca ścieżka dźwiękowa, którą tworzyli, nie umarła, ponieważ amerykańskie zespoły, takie jak Rancid, Green Day czy Dropkick Murphys zawsze odwoływały się do zespołu jako do jednego z głównych wpływów ich muzyki. Cockney Rejects stało się kultem nowej generacji.

Starsi i mądrzejsi Cockney Rejects podróżują po całym świecie, rozpalając i jednocząc publiczność na całym świecie swoim rozgrzanym do czerwoności setem.

Londyńczycy z okazji 40-lecia zagra po raz pierwszy w Poznaniu w oryginalnym składzie!

https://www.facebook.com/TheCockneyRejects/
https://www.cockneyrejects.com/

FFO: COCK SPARRER, THE BUSINESS, ANGELIC UPSTARS, THE OPPRESSED, THE ADICTS, OXYMORON

„Oi! Oi! Oi!” – https://www.youtube.com/watch?v=XWLU76o5rEI
„I’m Forever Blowing Bubbles” – https://www.youtube.com/watch?v=xarRSIyjzxM
„Fighting In The Streets” – https://www.youtube.com/watch?v=qUHz26Sp7oo

Lokalizacja:
Klub U Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

poniedziałek, 23 Wrz
20:00

Koncert promujący album „Ser” (Awakening) – wspólnego dzieła formacji Kroke oraz pochodzącej z Mongolii wokalistki – Urny. Obdarzona niezwykłym głosem Urna komunikuje się ze swoimi słuchaczami poprzez muzykę poza konwencjami.

piątek, 20 Wrz
21:00

Jedna z najlepszych imprez muzyki elektronicznej!!! DEFECTED pierwszy raz w Polsce Na zakończenie lata, prosto z Ibizy zjeżdżają się do Poznania najlepsi, znani na całym świecie Dj'e. Defected Poznań, nie

sobota, 7 Gru
20:00

Pięciokrotny laureat Grammy, wybitny trębacz i kompozytor Randy Brecker wystąpi z towarzyszeniem świetnie znanego poznańskiej publiczności, doskonałego słowackiego AMC Trio. Randy Brecker - kształtuje brzmienia jazzu, R & B i