20 Wrz 2019 (piątek)
18:00
It Follows / Above The Life / Impala / Pod Minogą 20.09.19

It Follows / Above The Life / Impala / Pod Minogą 20.09.19

Koncerty

Siemandero Wielkopolska!

20.09.2019 odbędzie się koncert trzech kapel – IT FOLLOWS / ABOVE THE LIFE / IMPALA
Start Koncertów 19:00
Bilety 20 zł

Poniżej kilka informacji z linkami, prośba o obczajkę i widzimy się na koncercie :
It Follows / PL –
czyli wielkopolski quartet poruszający się w klimatach post hardcorowych z domieszką wokaliz spod znaku amerykańskiego stanu Washington kiedy to heroina powoli zabierała tych największych, stąd nazwa muzyki jaką grają – GrungeCore.
Band ma na swoim koncie LP o tytule ” The Devil Put People Here ” oraz kilka videoclipów TDPPH
FULL ALBUM :
YouTube https://tiny.pl/tqzms
Spotify https://open.spotify.com/album/61dKY6fNTIT4OxUOr14WYH
Bandcamp https://itfollows.bandcamp.com/album/the-devil-put-people-here
VIDEOS :
“Lynch” https://www.youtube.com/watch?v=yhtZGO_L4xg “Jolene” Dolly Parton Cover https://www.youtube.com/watch?v=b6LsXyBD9L4
BOOKING [email protected]
Facebook / www.facebook.com/itfollowspoznan
Instagram / itfollows_poznan

Above The Life
Ekipa z Gdańska powstała w 2017, łącząca klasyczne elementy metalcore’u z legendarnej ery nazywajnej przez fanów ‘2008’ z nieco ambitniejszymi wstawkami.
Zdecydowanie dobra okazja dla fanów wokaliz Winstona McCalla z Parkway Drive lub Phila Bozemana z Whitechapel.
Trójmiejski kwartet ma na swoim koncie pierwszą EPkę, którą wrzucili na wszelakie portale streamingowe typu :

Tidal: http://bit.ly/atleptidal
Spotify: http://bit.ly/atlepspotify
iTunes: http://bit.ly/atlepitunes
Google Play: http://bit.ly/atlepgoogleplay
Apple Music: http://bit.ly/atlepapplemusic
Deezer: http://bit.ly/atlepdeezer
Bandcamp: http://bit.ly/atlepbandcamp
Amazon: http://bit.ly/atlepamazon

impala
Zespół urodził się w 2009 roku na gruzach innego zespołu o którym nie pamiętają nawet najstarsi zmarli górale.
Ponieważ wprost uwielbiamy komplikować sobie życie skompletowaliśmy skład z muzyków spod Poznania i ze Śremu (ok. 40 km odległości). W takiej konfiguracji nagraliśmy płytę krótkogrającą o wdzięcznym tytule “Vanilla EP” i wydaliśmy ją własnym sumptem w 2010. Nakład osiągnął dokładnie zero egzemplarzy, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni wśród naszych rodziców i kilku kolegów.

Niestety, nasz ówczesny wokalista przeprowadził się do Poznania, co skomplikowało nam dojazdy, więc mimo szczerych chęci z obu stron rozstaliśmy sie (miał za blisko na próby, to by było zbyt proste). Kilka miesięcy później udało się nam spełnić nasze marzenie – importowaliśmy wokalistę z innego województwa.

Pomimo usilnych starań nikt spoza kraju nie zechciał z nami śpiewać, jednak jesteśmy zadowoleni (Poznań – Głogów to już 120 km). W tym składzie wydaliśmy kolejne EP pod tytułem “#13”. Tym razem nakład osiągnął 100 sztuk i podobno zeszły już trzy (podejrzewamy naszych kolegów o sztuczne nabijanie nam statystyk). Najbliższe nasze plany to zatrudnienie kolejnego muzyka, najchętniej z innego kontynentu – instrument nie gra roli. W dalekiej przyszłości planujemy przeprowadzić się na inne planety i sprzedać kolejne 3 sztuki następnej płyty – dzięki temu będziemy funkcjonować jeszcze sprawniej, może nawet grać próby w pełnym składzie częściej niż raz na 9 lat.

Naszym najskrytszym marzeniem jest wystąpienie jako zespół we wszystkich talent show naraz (gitarzyści w Polsacie, wokalista w TVP a sekcja rytmiczna w TVN i Polo TV).

Linki do muzy :
http://www.impalacore.bandcamp.com

Lokalizacja:
Pod Minogą
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

02.07 - 27.08

Latem zanurzamy się w muzyce! W każdy wtorek lipca i sierpnia zapraszamy na plenerowe koncerty jazzowe na Przystani. Zagrają studenci i muzycy związani z poznańską Akademią Muzyczną. Zimne napoje i

niedziela, 8 Wrz
20:00

Dragon Social Club Poznań ul.Zamkowa3 8 września 2019 Scena Główna Bilety 20/25zł godz.20.00 MIKOŁAJ TRZASKA / JACEK MAZURKIEWICZ / PAWEŁ SZPURA “NORTH MERIDIAN” Zwyczajne trio. Zwyczajna muzyka. Trochę akustyczna. Trochę

piątek, 18 Paź
20:00

Spektakl „Music and Visual Experience” określany jest jako swoista podróż po muzyce. W nowatorskich aranżacjach znanych utworów, artyści odkrywają na nowo zarówno kompozycje z kręgu muzyki popularnej jak i klasycznej.

czwartek, 10 Paź
20:00

Legenda polskiej muzyki bluesowej, ciesząca się niesłabnącą popularnością od 30 lat! Zespół powstał w 1988 r. i już w tym samym roku wystąpił w katowickim Spodku jako laureat festiwalu Rawa

wtorek, 22 Paź
20:00

Prawdziwy worldjazz na funkowym gruncie! Zespół dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i urozmaiconą rytmicznie muzyką świata, sięgając jednocześnie po nowe faktury sonorystyczne. Na swojej drugiej płycie „Get That Crispy” (2018 r.)

czwartek, 24 Paź
20:00

LemON Akustycznie Sprzedaż biletów rozpocznie się w dniu 19.08.2019 o godz. 14:00. Informacje o miejscach sprzedaży biletów znajdują się na stronach Organizatorów. Jesienią LemON zagra wyjątkowe koncerty w całej Polsce.