23 Lis 2019 (sobota)
17:00
Kobieta Idealna - Teatr Apollo

Kobieta Idealna – Teatr Apollo

Spektakle

Drodzy Idealni Mężczyźni, Drogie Idealne Kobiety….

Tak! To prawda, ONI istnieją!

Firma Moonside serdecznie zaprasza na nowy spektakl „Kobieta Idealna”, tak, teraz czas na nią!
Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości.

OPIS SPEKTAKLU:

Greta i Albert to małżeństwo aktorów wiedzące szalone życie. Wciąż walczą o swoje miejsce na scenie i w związku.
Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje …. Do czasu.
Przyszłość …. Co przyniesie kolejny dzień? Jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?
Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci.
Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość…i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Czy któryś z nich skrywa tajemnicę?
A co gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów?
Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę.
Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w pułapkę? Kto okaże się mistrzem blefu?
Czy na pewno wszystko jest takie jak nam się wydaje?
Znakomita komedia pomyłek , pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans: jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy odrywają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?
Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości.
Czy kobieta idealna istnieje?
Świetna komedia…ale chyba zbyt optymistyczna!

Zainteresowani?!

Kiedy: 23.11.2019
Gdzie: Kino Apollo Poznań
Godzina: 17:00 / 20:00
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Bilety: https://tixer.pl/kobieta-idealna-poznan-2019-11-23-1700,865,11265.html

Lokalizacja:
Kino Teatr Apollo
Ratajczaka 18
Poznań

Polecamy także:

poniedziałek, 25 Lis
12:00

"Gdzie ksztłaty mają szyje" Kolektyw Holobiont Rodzinny spektakl interaktywny "Gdzie kształty mają szyje" jest zachętą do odkrywania alfabetu ruchowej wyobraźni poprzez spotkanie z abstrakcją. Artyści zaproszą dzieci i rodziców do

poniedziałek, 25 Lis
11:30

“Naturalion dookoła świata” to kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych “Naturalion” oraz “Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru Cortiqué w

piątek, 6 Gru
19:00

DZIEWCZYNY OPISUJĄ ŚWIAT Aleksandra Jakubczak „Dziewczyny opisują świat” to projekt instalacji performatywnej opowiadającej o tworzeniu się kobiecego podmiotu i różnych modelach kobiecości funkcjonujących i przekazywanych przez pokolenia polskich kobiet. Traktując

piątek, 29 Lis
10:00

9. FESTIWAL KONTEKSTY / Z J A W I S K A 29.11 (piątek) / godz. 10:00, 13:00 i 16:00 / Teatr Animacji, Scena WitrażKim jest Stworka? Ma uszy większe