23 Lis 2019 (sobota)
17:00
Kobieta Idealna - Teatr Apollo

Kobieta Idealna – Teatr Apollo

Spektakle

Drodzy Idealni Mężczyźni, Drogie Idealne Kobiety….

Tak! To prawda, ONI istnieją!

Firma Moonside serdecznie zaprasza na nowy spektakl „Kobieta Idealna”, tak, teraz czas na nią!
Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości.

OPIS SPEKTAKLU:

Greta i Albert to małżeństwo aktorów wiedzące szalone życie. Wciąż walczą o swoje miejsce na scenie i w związku.
Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje …. Do czasu.
Przyszłość …. Co przyniesie kolejny dzień? Jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?
Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci.
Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość…i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Czy któryś z nich skrywa tajemnicę?
A co gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów?
Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę.
Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w pułapkę? Kto okaże się mistrzem blefu?
Czy na pewno wszystko jest takie jak nam się wydaje?
Znakomita komedia pomyłek , pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans: jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy odrywają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?
Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości.
Czy kobieta idealna istnieje?
Świetna komedia…ale chyba zbyt optymistyczna!

Zainteresowani?!

Kiedy: 23.11.2019
Gdzie: Kino Apollo Poznań
Godzina: 17:00 / 20:00
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Bilety: https://tixer.pl/kobieta-idealna-poznan-2019-11-23-1700,865,11265.html

Lokalizacja:
Kino Apollo
Ratajczaka 18
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

czwartek, 3 Paź
19:00

Muzyka: Alan Menken Libretto: Glenn Slater Przekład: Jacek Mikołajczyk „Jeżeli coś nas porusza, to dlaczego mielibyśmy mówić o tym szeptem?”. Tak twierdzi jedna z zakonnic, bohaterek naszego musicalu i to

wtorek, 29 Paź
17:30

Wielka rola Mariana Opani "OJCIEC" Florian Zeller reżyseria i opracowanie muzyczne – Iwona Kempa 29 października 2019 o godz. 17:30 i 20:30 w Auli Artis w Poznaniu "Ojciec" to przejmująca

sobota, 28 Wrz
19:30

Rodrigo Garcia VERSUS Autor głośnego GOLGOTA PICNIC wraca do Poznania! VERSUS Rodriga Garcii to dziewiętnaście abstrakcyjnych i niezależnych sekwencji tekstowych, komentujących kondycję współczesnego człowieka oraz środowiska, w jakim on funkcjonuje.

środa, 18 Wrz
20:30

Pikantny pomysł urozmaicenia pożycia małżeńskiego... Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym

piątek, 25 Paź
18:00

W poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów, każdy z nich cierpi na inne zaburzenie nerwicowe, potocznie zwane fobią. Jest tu straszy Pan kompulsywnie przeklinający, jest mężczyzna, który wszystko