10 Gru 2018 (poniedziałek)
18:00
plakat - flaga

Urodziny Niepodległej – koncert Chóru Nauczycieli im. Ignacego Paderewskiego

Koncert Poznańskiego Chóru Nauczycieli im. Ignacego Jana Paderewskiego pod dyrekcją prof. Ryszarda Łuczaka “urodziny Niepodległej” został przygotowany, by uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Poznański Chór Nauczycieli im. Ignacego Jana Paderewskiego już od dwudziestu lat występuje nie tylko w kraju, ale także za granicą. Warto wspomnieć, że właśnie ten zespół po raz pierwszy w historii jako polski chór wykonał koncert w gmachu Reichstagu w Berlinie. Artyści wiele razy tworzyli programy mające upamiętniać ważne wydarzenia historyczne, a jednym z nich jest właśnie powstanie styczniowe.

Wstęp wolny!

Lokalizacja:
Osiedlowy Dom Kultury Pod Lipami
os. Pod Lipami 108A
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

niedziela, 10 Mar
13:30

"Grajkółko" Teatr Atofri W sezonie 2018/2019 na zapraszamy na spektakle integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi i niepełnosprawnością. Teatr Atofri przygotował projekt zatytułowany "TEATR otWARTO", aby zachęcić do wejścia teatralne

niedziela, 17 Lut
13:30

"Jabłonka" Teatr Atofri W sezonie 2018/2019 na zapraszamy na spektakle integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi i niepełnosprawnością. Teatr Atofri przygotował projekt zatytułowany "TEATR otWARTO", aby zachęcić do wejścia teatralne

10.08 - 18.08

Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE odbędzie się w Wielkopolsce już po raz dziewiętnasty. Podczas Festiwalu trzystu tancerzy z różnych zakątków świata prezentować będzie swoją kulturę ludową podczas koncertów, przemarszów i pokazów.