18 Lip 2019 (czwartek)
19:00

KAFARNAUM

Kino

Zain ma 12 lat, a ulica jest jego szkołą przetrwania. Kiedy rodzice wydają jego młodszą siostrę – wbrew jej woli – za starszego mężczyznę, chłopiec buntuje się i ucieka z domu. Postanawia zrobić wszystko, by uratować najbliższą mu osobę. Wkrótce na swej drodze spotyka parę cyrkowców o gołębich sercach oraz samotna matkę z maleńkim synkiem. Ich losy połączy wspólny cel: poszukiwanie miejsca, które mogliby nazwać domem.

Lokalizacja:
Kino Muza - SALA 1
Święty Marcin 30

61-741 Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

środa, 14 Sie
18:30

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża

piątek, 9 Sie
20:00

Specjalny pokaz pełnej wersji filmu "Oni" do tej pory dostępnej tylko we Włoszech!Film pokazywany w dwóch częściach:Część I - 1:48:18Część II - 1:43:27Pomiędzy kolejnymi częściami 15 minutowa przerwa.Opis:„Oni” (wersja reżyserska)

czwartek, 25 Lip
20:00

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju?

piątek, 2 Sie
18:30

Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i

wtorek, 23 Lip
20:30

Młody mężczyzna budzi się w świecie, gdzie nikt oprócz niego nie zna piosenek Beatlesów.