Ty i Twoja firma w sieci – warsztaty z marketingu internetowego

Wykorzystaj potencjał internetu, aby dotrzeć do swoich przyszłych klientów i partnerów biznesowych.

Być w internecie to za mało. Liczy się to, czy dotrzesz do właściwych osób. W trakcie 2-godzinnego spotkania poznasz tajniki marketingu internetowego dostępne dla kompletnie początkujących. W przystępny sposób, w miłej atmosferze dowiesz się jak:

  • tworzyć treści, które budują wizerunek eksperta
  • wykorzystać content marketing do promocji siebie i swojej firmy
  • wycisnąć 100% z obecności na LinkedIn

Przynieś komputer, bo będziemy dużo ćwiczyć 🙂

Ile to kosztuje? Wstęp jest wolny, ale obowiązuje rejestracja na wydarzenie.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu edukacyjnego #Akademia Widoczni

Prowadzące:

Anna Zalewska – wie jak uczyć marketingu internetowego i robi to w szkołach, na wyższych uczelniach i spotkaniach biznesowych. Na co dzień zajmuje się promocją agencji widoczni i marketingiem internetowym. Autorka bloga widoczni i eksperckich artykułów dla takich tytułów jak Nowy Marketing, Digital&Ecommerce, E-commerce w praktyce, Marketing w praktyce, Magazyn Online Marketing, Marketer+ i inne.

Adrianna Nowak – doświadczony social media menadżer. Zajmuje się działaniami wizerunkowymi w mediach społecznościowych, zarówno dla klientów, jak i na potrzeby wewnętrzne firmy. Odpowiada na nawiązywanie relacji i kontakt z dziennikarzami, portalami branżowymi i influencerami. Współautorka bloga widoczni.com. Specjalista od promocji i dystrybucji treści w sieci.

Lokalizacja:
Centrum Biurowe Podwale
Małachowskiego 10
Poznań
Zobacz mapę

Inne wydarzenia z tej kategorii

06.12 - 09.12

Startup Mashup to cykliczne wydarzenie dla studentów i absolwentów uczelni wyższych organizowane przez PBDA Consulting. Ma na celu propagować przedsiębiorczość i pomagać młodym ludziom stawiać pierwsze kroki na drodze do

04.10 - 29.11

Budowanie poczucia własnej wartości to maraton, nie sprint. Dlatego Pracownia Rozwoju Osobistego po deszczu zaprasza do udziału w grupie rozwojowej dla kobiet, które poszukują najlepszej wersji siebie. Spotkanie w kameralnym