20 Lis 2018 (wtorek)
18:00

Ty i Twoja firma w sieci – warsztaty z marketingu internetowego

Wykorzystaj potencjał internetu, aby dotrzeć do swoich przyszłych klientów i partnerów biznesowych.

Być w internecie to za mało. Liczy się to, czy dotrzesz do właściwych osób. W trakcie 2-godzinnego spotkania poznasz tajniki marketingu internetowego dostępne dla kompletnie początkujących. W przystępny sposób, w miłej atmosferze dowiesz się jak:

  • tworzyć treści, które budują wizerunek eksperta
  • wykorzystać content marketing do promocji siebie i swojej firmy
  • wycisnąć 100% z obecności na LinkedIn

Przynieś komputer, bo będziemy dużo ćwiczyć 🙂

Ile to kosztuje? Wstęp jest wolny, ale obowiązuje rejestracja na wydarzenie.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu edukacyjnego #Akademia Widoczni

Prowadzące:

Anna Zalewska – wie jak uczyć marketingu internetowego i robi to w szkołach, na wyższych uczelniach i spotkaniach biznesowych. Na co dzień zajmuje się promocją agencji widoczni i marketingiem internetowym. Autorka bloga widoczni i eksperckich artykułów dla takich tytułów jak Nowy Marketing, Digital&Ecommerce, E-commerce w praktyce, Marketing w praktyce, Magazyn Online Marketing, Marketer+ i inne.

Adrianna Nowak – doświadczony social media menadżer. Zajmuje się działaniami wizerunkowymi w mediach społecznościowych, zarówno dla klientów, jak i na potrzeby wewnętrzne firmy. Odpowiada na nawiązywanie relacji i kontakt z dziennikarzami, portalami branżowymi i influencerami. Współautorka bloga widoczni.com. Specjalista od promocji i dystrybucji treści w sieci.

Lokalizacja:
Centrum Biurowe Podwale
Małachowskiego 10
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

21.01 - 25.01

Warsztaty Gimnastyczno - Akrobatyczny. Gimnastyka artystyczna to forma ćwiczeń dla dziewcząt, która poprzez ćwiczenia zawierające elementy tańca, baletu, rytmiki, akrobatyki oraz ćwiczeń z przyborami, kształtuje estetykę ruchu i harmonię ciała.

14.01 - 25.01

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Brandsteattera 6, Poznań Sklep internetowy eShop w Ferie 2019 Posiadasz umiejętności komputerowe? Znasz programy graficzne oraz edytory tekstu? Potrafisz zrobić aparatem zdjęcie? Chciałbyś w

sobota, 23 Lut
15:00

Warsztaty muzyczne „Muzyczny dom” Jakub Woźniak/Zajafka/Teatr Fuzja Dźwięk to wrażenie słuchowe, spowodowane falą akustyczną. Dźwięk ma niemalże każda rzecz na ziemi, co sprawia że jest on dosłownie wszędzie. Cechami dźwięku

czwartek, 24 Sty
17:00

Chcesz mieć swój własny las w domu? Z Projekt Fifna jest to możliwe! Przyjdź na Warsztaty Las w słoiku i stwórz swój własny las, który będzie cieszył Twoje oczy zielenią.