17 Lis 2019 (niedziela)
11:45
Warsztat Manipulacji tkanin

Warsztat Manipulacji tkanin

Warsztaty

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej DOMINIKA SYCZYNSKA. Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny!

Program:

Podczas warsztatów kursanci nauczą się kluczowych technik szycia smocking’u tkanin i odszyją własne próby materiałów metodą: • lozenge, arrow, basket,diamnd ,octagon, waves, stars, coblestones, leaves, hearts, bows, bricks.

Smocking jest bardzo rozbudowaną techniką, która pozostawia projektantowi duże pole do eksperymentowania z tkaniną. Za pomocą licznych, ręcznych przeszyć materiału i plisowania tworzy się niesamowite, strukturalne tkaniny. Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Prowadząca: DOMINIKA SYCZYNSKA- projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.

TERMIN: 17.11.19

ZAPISY TRWAJĄ – https://forma-szkola.pl/zamow-kurs/?id=175&data=2019-11-17

CZAS TRWANIA KURSU: 1 spotkanie / 7 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: niedziela
GODZINY: 11:45 – 16:45
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 – 12
CENA KURSU: 290

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 100 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny) .

Lokalizacja:
FORMA Poznańska Szkoła Konstrukcji Ubioru
ul. Wrocławska 21/11

61-838 Poznan

Polecamy także:

niedziela, 17 Lis
11:45

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej DOMINIKA SYCZYNSKA. Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne

poniedziałek, 18 Lis
17:00

W listopadowy poniedziałek zapraszamy na spotkanie z X X X, czyli z haftem krzyżykowym. Zabierzcie ze sobą: - mulinę - kanwę (trochę jej też będziemy mieć) - nożyczki - igły

sobota, 16 Lis

Uczestnicy poznają rodzaje owoców morza, metody rozpoznawania świeżości, sposoby przerabiania oraz różne sposoby przygotowania ich w domowych warunkach. Dodatkowo do owoców morza przygotujemy domową focaccię z suszonymi pomidorami i rozmarynem.