22 Mar 2019 - 24 Mar 2019
15:30
Wielkopostne Warsztaty liturgiczno - muzyczne

Wielkopostne Warsztaty liturgiczno – muzyczne

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych muzyką i liturgią do wzięcia udziału w II Warsztatach Liturgiczno-Muzycznych w Seminarium Duchownym Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. To doskonała okazją do poznania nowych pieśni wielkopostnych i pasyjnych, do poćwiczenia emisji głosu, do zagłębienia się w Misterium Paschalnym Chrystusa. A wszystko to od okiem doświadczonych muzyków i specjalistów.

Jesteś członkiem scholi lub chóru parafialnego, amatorem śpiewu, organistą, śpiewakiem operowym, solistą jazowym, multinstrumentalistą czy innym artystą lub po prostu ukochanym dzieckiem Boga, tudzież klerykiem, siostrą zakonną, miłośnikiem/miłośniczką śpiewu, liturgii i pieśni pasyjnych? Pragniesz pogłębiać swoją duchowość poprzez spotkanie z muzyką kościelną? Koniecznie zapisz się na Warsztaty!

Udostępnij nasze wydarzenie, polub stronę Warsztatów i przekazuj dalej informacje. „Zaufaj Panu, On sam będzie działał”. Do zobaczenia w Poznaniu!

Terminy warsztatów: 22-24 marca 2019 r.

Rozpoczęcie: 22 marca, piątek, godz. 17.30 (rejestracja uczestników od 16.00)

Zakończenie: 24 marca, niedziela, godz. 14.30 (o godz. 12.15 Msza Św. i krótki koncert finałowy w kościele p. w. Św. Jadwigi Królowej w Poznaniu Umultowie)

Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, ul. Panny Marii 4, Poznań (w okolicy Katedry Poznańskiej). Dogodny dojazd komunikacją miejską – przystanek Katedra, linie 3, 4, 8, 17, 167, 9, 11.

Zapraszamy: osoby w wieku od 15 lat

Zgłoszenia, przez stronę internetową, rozpoczną się 4.02 🙂

Koszt: 70 zł (dla instrumentalistów zniżka 50%). Numer konta i dane do przelewu zostaną wysłane mailowo po otrzymaniu zgłoszenia.

W cenie: udział w Warsztatach, materiały nutowe, ołówek, kawa, herbata i ciastka w przerwach, obiad w sobotę, przejazd na Mszę Świętą.

Zapewniamy możliwość dodatkowego wykupienia:

– Noclegów (Pokoje z łazienkami i dostępem do WiFi)

2 noclegi w pokoju 2-osobowym 100 zł (możliwość dokwaterowania dodatkowej osoby przez organizatorów).
2 noclegi w pokoju 1-osobowym 110 zł

– Wyżywienia: kolacja w piątek i sobotę, śniadanie w sobotę i niedzielę – 60 zł

Lokalizacja:
Chrystusowcy
Panny Marii 4

61-108 Poznan

Inne wydarzenia z tej kategorii

niedziela, 5 Maj
09:00

Wizyta w naszym muzeum to podróż w głąb Afryki i plantacji drzew kakaowca. Tu dowiecie się wszystkiego o historii kakao i czekolady, o uprawie i jej drodze do Europy (krótki

13.11 - 15.11

Nadchodząca 80. rocznica wybuchu II wojny światowej będzie odpowiednią okazją do zorganizowania pierwszej konferencji z planowanego cyklu, której tematyka będzie się koncentrować wokół problematyki bibliotek, księgozbiorów, kultury, wydawnictw i twórców

sobota, 4 Maj
16:00

Wizyta w naszym muzeum to podróż w głąb Afryki i plantacji drzew kakaowca. Tu dowiecie się wszystkiego o historii kakao i czekolady, o uprawie i jej drodze do Europy (krótki