13 Kwi 2019 - 14 Kwi 2019
09:00
Ekocuda Poznań Vol. 2 - Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda Poznań Vol. 2 – Targi Kosmetyków Naturalnych

Inne

Drodzy! Już po raz 2 widzimy się z Wami w Poznaniu :).
WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE! 🙂
11.00-19.00 – sobota
11.00 – 18.00 – niedziela

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą.
To idealny czas aby zadbać o siebie na wiosnę i przed zbliżającym się latem.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych i organicznych. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia.
To wydarzenie organizowane z zamiłowania do zdrowego i naturalnego stylu życia, niecodzienny event tworzony przez ludzi i dla ludzi z pasją.
To także świetny czas na przygotowanie prezentów dla Waszych najbliższych z okazji Świąt 🙂 oraz aby zadbać o ciało i skórę po lecie.

OBSERWUJ NAS

Obserwujcie nasz fanpage facebook.com/ekocudacom oraz instagram.com/ekocuda

Lokalizacja:
Concordia Design
Zwierzyniecka 3
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

środa, 26 Cze
18:00

ZWIEDZANIE PS (piwnica i strych) TYP: HISTORIA I ZWIEDZANIE MIEJSCE: CENTRUM KULTURY ZAMEK Godzina: 18.00 Cena: 25 zł Zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie piwnic i strychów. Oprowadzają zamkowi przewodnicy. Liczba miejsc

sobota, 29 Cze
09:00

Stowarzyszenia MotoGymkhana Poznań wraz z partnerami i sponsorami zaprasza do udziału w zawodach II Rundy Gymkhana GP. Gorąco zachęcamy amatorów do spróbowania swoich sił! Nagroda dla najlepszego debiutanta! HARMONOGRAM: 8.30-11.00

środa, 10 Lip
15:15

ANIMATOR PRO Wydarzenie branżowe 12 Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator/ 12th International Animated Film Festival Animator Industry Event 10-11 lipca / July 10-11 Aula Atrium, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu /