8 Gru 2018 - 9 Gru 2018
13:00

Maraton Pisania Listów

Do naszego Maratonu również możecie przybiec – jednak zamiast wygodnych butów, przynieście… długopisy! Otwarte umysły i uszy również się przydadzą, bo szykujemy różnego rodzaju atrakcje!
Co roku, około 10 grudnia, w Dniu Praw Człowieka – my, wszyscy Poznaniacy, Polacy, Europejczycy, LUDZIE – piszemy listy w sprawie tych, których prawa do wolności są łamane.
Piszemy do naszych Bohaterów, władz, rodzin i wszędzie, gdzie możemy zaistnieć. To jest ten jeden dzień, jedna doba, kiedy Twój krótki list ma znaczenie większe niż wielka rewolucja.

W tym roku podczas Maratonu będziemy pisać listy w sprawie obrończyń praw człowieka z 10 państw. To kobiety, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia!

Maraton trwa 24h, a o 18:00 w sobotę zapraszamy na pokaz filmu “Polyland”, a po nim wspólną dyskusję z zaproszonymi gośćmi w ramach Maratonu.

Lokalizacja:
OFUTURE zone
Rondo Kaponiera, poziom -2
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

22.03 - 24.03

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych muzyką i liturgią do wzięcia udziału w II Warsztatach Liturgiczno-Muzycznych w Seminarium Duchownym Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. To doskonała okazją do poznania nowych pieśni wielkopostnych i

30.03 - 31.03

Kurs z historii mody w szkole FORMA to możliwość poznania w przystępny sposób mody ostatnich stu lat. Podczas zajęć w podstawowym zakresie omówione zostaną zmiany estetyczne - style i sylwetki

sobota, 16 Mar
11:00

"Masterclass by EQulibrium Sounds, będące pierwszą konferencją Trance w Polsce, powraca z jeszcze większym uderzeniem! Pierwsza edycja stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki elektronicznej pozwoliła na stworzenie solidnego zespołu osób, które -