8 Gru 2018 - 9 Gru 2018
13:00

Maraton Pisania Listów

Do naszego Maratonu również możecie przybiec – jednak zamiast wygodnych butów, przynieście… długopisy! Otwarte umysły i uszy również się przydadzą, bo szykujemy różnego rodzaju atrakcje!
Co roku, około 10 grudnia, w Dniu Praw Człowieka – my, wszyscy Poznaniacy, Polacy, Europejczycy, LUDZIE – piszemy listy w sprawie tych, których prawa do wolności są łamane.
Piszemy do naszych Bohaterów, władz, rodzin i wszędzie, gdzie możemy zaistnieć. To jest ten jeden dzień, jedna doba, kiedy Twój krótki list ma znaczenie większe niż wielka rewolucja.

W tym roku podczas Maratonu będziemy pisać listy w sprawie obrończyń praw człowieka z 10 państw. To kobiety, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia!

Maraton trwa 24h, a o 18:00 w sobotę zapraszamy na pokaz filmu “Polyland”, a po nim wspólną dyskusję z zaproszonymi gośćmi w ramach Maratonu.

Lokalizacja:
OFUTURE zone
Rondo Kaponiera, poziom -2
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

sobota, 15 Gru
09:00

Szkolenie zarówno dla tych, którzy pracę zespołową traktują jak zło konieczne, jak i dla tych, którzy czerpią z niej niekłamaną satysfakcję. Uczestnicy dowiedzą się, jakie mechanizmy i role zespołowe kreują

poniedziałek, 10 Gru
19:00

Fascynująca gra, w której zwycięstwo mierzy się sumą wspólnych korzyści! Interaktywny wykład "Rozgrywka sprzedażowa - czyli jak grać, żeby każdy wygrywał?" Podczas spotkania, które poprowadzi Jarosław Grenda, Customer Capabilities Manager

poniedziałek, 31 Gru
15:00

Cennik Zima obowiązuje w okresie od listopada do lutego wączne. Godziny pracy kas 9-15. ZOO czynne do godziny 16. Dostępne bilety tylko w jednym wariancie - 10 zł.

14.01 - 25.01

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Brandsteattera 6, Poznań Rysunek i malarstwo w Ferie 2019 Chcesz nauczyć się rysować? Wybierasz się do liceum plastycznego lub na studia artystyczne? Tak się