13 Paź 2018 (sobota)
20:00

11. Winter is my love: Poznań

Zapraszamy na Winter Is My Love, festiwal filmów snowboardowych, który odbywa się po raz jedenasty 🙂
Zapraszamy na wieczór w kinie Rialto, podczas którego na dużym ekranie wyświetlimy najlepsze snowboardowe premiery nadchodzącego sezonu. Pokażemy nowe filmy uznanych ekip oraz filmy najlepiej zapowiadających się debiutantów.
Pokaz trwa około 4 godzin. Wyświetlimy premierowo 4 filmy, których tytuły podamy na początku października.
Sobota, 13 października, godzina 20:00
Tegoroczne zwiastuny, opisy filmów i ekip oraz przydatne linki publikujemy na naszym profilu Fb oraz na Instagramie:
http://www.instagram.com/winterismylove/
W kinie panuje snowboardowa atmosfera: jest luz i dużo śmiechu. W przerwach między filmami możesz wziąć udział w konkursach, wygrać nagrody i poznać ciekawych ludzi.

Lokalizacja:
Kino Rialto
Dąbrowskiego 38
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

czwartek, 21 Lut
18:00

"Paryż od castrum romanum do epoki Walezjuszy. Filary cywilizacji europejskiej: miasto, katedra, uniwersytet i rezydencja" - dr inż. arch. Grażyna Kodym-Kozaczko (Politechnika Poznańska). Prelekcja otwiera cykl wykładów o Paryżu.

sobota, 30 Mar
09:00

Omówienie m.in. prowadzenia terapii w zakresie paznokci z onycholizą, grzybicą, łuszczycą, stanem zapalnym, paznokci pourazowych, omówienie rodzaju opatrunków stosowanych przy terapiach podologicznych, omówienie produktów do terapii oraz możliwości ich zastosowań,

sobota, 23 Lut
15:00

Warsztaty muzyczne „Muzyczny dom” Jakub Woźniak/Zajafka/Teatr Fuzja Dźwięk to wrażenie słuchowe, spowodowane falą akustyczną. Dźwięk ma niemalże każda rzecz na ziemi, co sprawia że jest on dosłownie wszędzie. Cechami dźwięku