GALA 52 / Festiwal 52 – Międzynarodowy Festiwal Iluzji

52 to pionierskie wydarzenie w Polsce, które promuje magię nie tylko jako rozrywkę, ale również jako sztukę. Dzięki grupie doświadczonych artystów festiwal wniesie do Poznania iluzję na najwyższym światowym poziomie.

52 to również wydarzenie edukacyjne, mające na celu pokazanie społeczeństwu, że magia jest także rodzajem kultury o bogatej historii i różnorodności stylów. Aby zrealizować ten cel, w ramach festiwalu odbędzie się pokaz z udziałem najbardziej utytułowanych mistrzów sztuki iluzji w panoramie międzynarodowej. Na scenie wystąpią Miguel Angel Gea i Javi Benitez z Hiszpanii, Axel Hecklau z Niemiec, Maciej Pęda i Radek Hoffman z Polski.
W czasie festiwalu odbędzie się również cykl wykładów i warsztatów, który przeznaczony jest dla profesjonalistów i osób rozpoczynających swoja przygodę z iluzją. W czasie 2 dni 52 Pro pokażemy jak działa iluzja, ale również poznamy jej historię i wpływ na kulturę.

Przygotowaliśmy również program 52 JUNIOR przeznaczony dla najmłodszych. W czasie pokazu młodzi adepci iluzji poznają kilka trików przygotowanych przez poznańskiego iluzjonistę Błażeja Hatmana.

W sobotni wieczór odbędzie się Gala 52, czyli wielki pokaz iluzji, podczas którego zobaczycie jednych z najlepszych iluzjonistów na świecie! Każdy z wykonawców to zupełnie inny charakter oraz zupełnie inna dziedzina iluzji. Będą karty, monety, manipulacja, mentalizm i wiele innych! Całość odbędzie się w Teatrze „Scena na Piętrze”. Na widzów czekać będzie pokaz iluzji na najwyższym światowym poziomie. W czasie spektaklu wystąpią wszyscy zaproszeni goście więc możemy spodziewać się pokazu jaki jeszcze Poznań nie widział.
Axel Hecklau reprezentant Berlina z dużą dozą komedii wykona swoje najbardziej spektakularne sztuczki. Dwaj hiszpańscy mistrzowie, Miguel Angel Gea i Javi Benítez, pokażą piękno magii wykonanej przy pomocy małych przedmiotów. Poezja wizualna wykonana kartami i monetami rękami dwóch najlepszych artystów iluzji świata.
Polskę reprezentować będą Radek Hoffman, który zanurzy publiczność w tajemnice umysłu oraz Maciej Pęda, prawdopodobnie najlepszy manipulator sceniczny w kraju zaskoczy publiczność swoimi niesamowitymi umiejętnościami.
Trzy różne kraje, dwie światowej rangi nagrody, pięciu iluzjonistów z pięcioma różnymi stylami, jedna niepowtarzalna okazja, by doświadczyć tajemnicy niemożliwego.

PROGRAM 52
13.10
10:00 – rejestracja na wykłady i warsztaty
11:00 – 18:00 – 52 PRO – część wykładowa
20:00 – GALA 52
14.10
11:00 – 12:00 | 52 junior – (40 minut) – 40 osób | Cena: 10 zł
(bilety dotyczą także opiekunów)
13:00 – 19:00 – 52 PRO – część warsztatowa

BILETY (dostępne online oraz w Kasie Estrady/Kasie Kina Muza na ul. Masztalarskiej 8, codziennie w godz. 14-20)
Gala 52
do 30.09 – 45 zł
od 01.10 – 50 zł
w dniu wydarzenia – 55 zł

Lokalizacja:
Scena na Piętrze
Masztalarska 8
Poznań
Zobacz mapę

Inne wydarzenia z tej kategorii

26.10 - 27.10

Zapraszamy na HALLOWEEN 2018! To będzie wieczór mocny pod każdym względem 🎃🕷🕸 Przywitamy Was dymiącym welcome drinkiem, a następnie zaprosimy na energetyczny, spektakularny, widowiskowy pokaz taneczny Zombie Show. Spodziewajcie się

środa, 31 Paź
20:00

1. WERSJA PRZEDSTAWIENIA:28.10, godz. 15:00Jonny Lee Miller w roli doktora Wiktora FrankensteinaBenedict Cumberbatch w roli Stworzenia 2. WERSJA PRZEDSTAWIENIA:31.10, godz. 20:00Benedict Cumberbatch w roli doktora Wiktora FrankensteinaJonny Lee Miller w

sobota, 3 Lis
21:00

Zapraszamy 03.11 na HALLOWEEN w Jump Arena. Czeka na Was wiele atrakcji w tym: fotobudka, live band, konkurs na najlepszy strój z nagrodami ufundowane przez Jump Arena oraz naszych partnerów

piątek, 26 Paź
16:00

Bilet zakupiony w aplikacji moblinej lub online uprawnia do jednorazowego wejścia tylko w dniu na który został zakupiony. Osoby upoważnione do zakupu biletów zniżkowych muszą posiadać dokument uprawaniający do uzyskania

poniedziałek, 22 Paź
18:00

Pierwsze regularne zajęcia Gaga w Poznaniu.Zajęcia "Gaga/people", które poprowadzi Gosia Mielech będą odbywać się w każdy poniedziałek, o godzinie 18.00w Studio Słodownia + 3 w poznańskim Starym Browarze. Zajęcia "Gaga/people"