29 Lip 2019 - 16 Sie 2019
plakat

Sprzęt komputerowy – Informatyczne wakacje 2019

Dla dzieci Warsztaty

Zajęcia informatyczne dla młodzieży w wakacje letnie 2019

…ponieważ wierzymy w potencjał i kreatywność młodych ludzi. Wszystko, co będziemy tworzyć, będziemy tworzyć na najwyższym poziomie jakości, a tak się składa, że będziemy składać komputery, administrować sieć oraz monitorować okolicę, korzystając z profesjonalnego oprogramowania i sprzętu. Pokażemy Tobie jak, i pozwolimy kreatywnie działać!

Tematy zajęć

  • składanie komputera od podstaw
  • budowa sieci komputerowej
  • instalacja systemów operacyjnych
  • monitoring wizyjny/telewizja przemysłowa
  • serwery sieciowe

Pracownia komputerowa

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 38, przy ul. Brandstaettera w Poznaniu. Do dyspozycji jest nowoczesna pracownia komputerowa z profesjonalnym oprogramowaniem oraz sprzętem. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do godziny 14:00

Terminy zajęć

  • 29 lipca-2 sierpnia (5 dni)
  • 12-16 sierpnia (4 dni)

Dla kogo zajęcia?

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które w swojej finansowej przyszłości widzą siebie jako specjalistów IT. Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 12 osób.

Koszt zajęć

  • Opłata za zajęcia wynosi 250 zł za osobę.

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia obiadów dwudaniowych wydawanych w stołówce szkolnej w cenie 50 zł.

Oraganizator

Zajęcia poprowadzi osoba z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w projektowaniu i administrowaniu stron internetowych.

Kontakt z organizatorem

501 020 909 lub mailowo [email protected]

Lokalizacja:
Szkoła Podstawowa nr 38
ul. Brandstaettera 6

Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

12.09 - 13.09

„Bibliotekarz DO POZNANIA”. Hasło tegorocznej dwunastej edycji Forum Młodych Bibliotekarzy stanowi celową grę słów - ma zachęcić uczestników nie tylko do odwiedzenia stolicy Wielkopolski, ale przede wszystkim do tego, by

poniedziałek, 7 Paź
11:30

Reżyseria – Anna Niedźwiedź Muzyka – Gabriel Kaczmarek Premiera – 2017, Teatr Cortiqué w Poznaniu Zobacz ręcznie wykonane kostiumy sceniczne inspirowane barokiem! Podziwiaj uczniów poznańskich szkół artystycznych w roli wykonawców!

wtorek, 25 Cze
09:30

Tę baśń Andersena znają wszyscy. Zakochany w sobie i w swoich strojach władca, krawcy-oszuści, nieistniejące szaty oraz słynny okrzyk: "Król jest nagi!" My jednak postanowiliśmy przyjrzeć się tej historii bliżej.