1 Lut 2019 - 3 Lut 2019
11:00

7. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Dla dzieci Kultura i sztuka Rozrywka

Największy podróżniczy festiwal w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce rozpocznie się już w piątek 01.02.2019 w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku organizatorzy przygotowali 20 prezentacji podróżniczych, Fluo Party z koncertem zespołu Tabu, 3 imprezy integracyjne, kilkanaście warsztatów tematycznych oraz ogromną dawkę wiedzy w strefie wystawców. Razem z prelegentami odwiedzimy 6 kontynentów, które przejedziemy autostopem, rowerem, jachtem, pontonem, busem i przejdziemy pieszo. Czekają nas 3 dni pełne emocji, inspiracji i podróżniczych pomysłów. Co roku organizatorzy starają się zaskoczyć uczestników dużą ilością atrakcji, solidną porcją merytorycznych prezentacji oraz wartościowymi warsztatami i konkursami z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

Festiwal objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Poznania

Festiwal na stałe wpisał się w kalendarz imprez Poznania i po raz kolejny został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Poznania. Wydarzenie w ubiegłym roku odwiedziło ponad 4 000 osób zarówno z Wielkopolski jak i z innych regionów kraju. „Staramy się wszystkich gości zainteresować lokalną turystyką, atrakcjami i piękną stolicą Wielkopolski. Z tej okazji przewidujemy kilka dodatkowych atrakcji, dzięki którym będzie można lepiej poznać miasto” – organizator festiwalu, Jaśmina Labus

Ponad 1/4 prelegentów z Poznania.

Siedmiu z dwudziestu prelegentów pochodzi z Poznania, co niewątpliwie świadczy o tym, iż Poznaniacy chętnie podróżują , chcą poznawać nowe zakątki Świata a także dzielić się swoimi przeżyciami.

Bilety wstępu i warsztaty

Warto śledzić stronę oraz Funpage Festiwalu, na którym pojawi się w połowie stycznia dostępna pula bezpłatnych wejściówek oraz informacje na temat zapisów na warsztaty. W tym roku podczas festiwalu odbędą się warsztaty fotograficzne, warsztaty językowe, warsztaty pisania książek podróżniczych, warsztaty survivalowe, warsztaty crowdfundingowe, podróżniczy speed-dating oraz wiele dodatkowych niespodzianek.

10.01.2019 rozpoczną się zapisy na warsztaty organizowane w ramach Festiwalu. Zapisy na poszczególne zajęcia będą prowadzona przez system rejestracyjny. Koszty warsztatów wyniosą od 7 do 10 pln/osobę/ warsztat i w ramach tej kwoty każdy z uczestników może skorzystać z przygotowanego słodkiego poczęstunku, kawy oraz herbaty. Aby wejść na warsztat należy posiadać ważny bilet wstępu na targi. Będzie można go zakupić w cenie 18pln/dzień, 3-dniowy karnet w cenie 35pln lub otrzymać w procesie rejestracji.

Spotkania i atrakcje w czasie Festiwalu

W czasie Festiwalu będzie można skorzystać z oferty i atrakcji przygotowanych przez partnerów. Konsultację sprzętu turystycznego oraz strefę dla dzieci przygotuje Decathlon. FujiFilm Poland i Digital24.pl dostarczą aparaty, które będzie można testować,Travel Care iMoskito Guard przygotują stoisko medyczne, gdzie będzie można zasięgnąć porady medycznej. Informacji o tym jak zorganizować wyjazd zarobkowy do Stanów Zjednoczonych udzieli Camp America, a w bańce mydlanej zamykać będzie Bubble Brothers. Nie zabraknie także strefy chillout’u z leżakami oraz hamakami firmy UpNap. Tradycyjnie o wasz warsztat językowy zadba Szkoła Języków Obcych Kontakt Español, o dobre poczucie ducha Michał Sankowski, a o tym że każdy plan można zrealizować przekonają Was przedstawiciele PolakPotrafi.pl.

To tylko wybrane atrakcje! Organizatorzy cały czas uatrakcyjniają program. Aktualne informacje znajdują się na www.sladamimarzen.pl.

Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)
Głogowska 14
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

29.07 - 16.08

Zajęcia informatyczne dla młodzieży w wakacje letnie 2019 ...ponieważ wierzymy w potencjał i kreatywność młodych ludzi. Wszystko, co będziemy tworzyć, będziemy tworzyć na najwyższym poziomie jakości, a tak się składa,

niedziela, 24 Lis
16:00

“Naturalion dookoła świata” to kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych “Naturalion” oraz “Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru Cortiqué w