17 Kwi 2019 (środa)
14:30

Mały Książę

17.04., g. 14.30 /CK Zamek, Scena Nowa
Mały Książę Antoine de Saint-Exupéry Teatr MER z Łodzi
Wszystkich, którzy marzą o międzyplanetarnej wyprawie zapraszamy na nasz najnowszy spektakl! Historia Małego Księcia, tajemniczego przybysza z asteroidy B612, to ponadczasowa opowieść, która na pewno oczaruje tych najmłodszych, jak i dorosłych widzów.
Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exupery’ego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze.
Spotkanie pilota i Małego Księcia, tajemniczego przybysza z innej planety w samym sercu Sahary będzie początkiem naszej podróży w poszukiwaniu szczęścia, wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni. Czy razem uda nam się je odnaleźć…?
Występują: Anna Maria Guzik, Marcin Truszczyński i Ewa Gałat jako Róża
wiek +7
bilety 2 zł

Lokalizacja:
Centrum Kultury Zamek (CKM)
Święty Marcin 80/82
Poznań

Inne wydarzenia z tej kategorii

niedziela, 6 Paź
15:30

Reżyseria – Anna Niedźwiedź Muzyka – Gabriel Kaczmarek Premiera – 2017, Teatr Cortiqué w Poznaniu Zobacz ręcznie wykonane kostiumy sceniczne inspirowane barokiem! Podziwiaj uczniów poznańskich szkół artystycznych w roli wykonawców!

wtorek, 30 Kwi
16:00

Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza

sobota, 4 Maj

Już dziś mamy przyjemność zaprosić na kolejną XXVI Paradę Parowozów, która odbędzie się w sobotę 4 maja 2019 roku. Organizowana w Wolsztynie od 1991 roku Parada Parowozów jest jednym z