Adam Palma ‘SECOND LIFE’

Koncerty

Koncertowa premiera najnowszego albumu Adama Palmy ‘SECOND LIFE’ z udziałem Orkiestry Polskiego Radia Amadeus pod batutą Agnieszki Duczmal.

‘Second Life’ to pierwsza w historii światowej fonografii płyta w całości nagrana na gitarę akustyczną i orkiestrę smyczkową.

W nagraniach Adamowi Palmie towarzyszy Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod batutą maestry Agnieszki Duczmal.

Ta płyta to osobiste spojrzenie na muzykę i życie z perspektywy człowieka, który „odzyskał” życie po wybudzeniu się z długiej śpiączki. Taki czas stworzył głębszą refleksję i dał artyście czas na przegląd swoich własnych korzeni muzycznych.
Usłyszymy tu utwory, na których Adam się wychował, melodie ludowe, piosenkę harcerską, pieśń patriotyczną, znane tematy filmowe, nigdy dotąd nie wykonywane na gitarze kompozycje Chopina oraz kompozycje własne ukazujące „polską duszę” artysty.

Za aranżację utworów odpowiedzialny jest Adam Palma, a za orkiestrację wybitny kompozytor muzyki filmowej Krzesimir Dębski.

Na płycie tej świat muzyki klasycznej przeplata się ze światem jazzu, a to wszystko na tle harmonicznym polskich utworów w dotychczas nieznanej obsadzie instrumentalnej.

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane utwory z płyty.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Polecamy także:

piątek, 26 maj
19:00

Program:Joseph Haydn- XLIV Symfonia e-moll Żałobna (Trauersinfonie) Hob.I:44Erich Wolfgang Korngold- Koncert skrzypcowy D-dur op. 35Robert Schumann- II Symfonia C-dur op. 61*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny

piątek, 9 gru
19:00

Ariel ZUCKERMANN - flet, dyrygent,Radosław KOMOLKA - fagotOrkiestra Filharmonii PoznańskiejProgram:Georg Philipp Telemann Koncert F-dur na flet i fagot TWV 52:F:1Carl Philipp Emanuel Bach- Koncert fletowy d-moll H.425 Wq.22Jean Sibelius -V

czwartek, 8 gru
19:00

„JE SUIS RENI” – PREMIERA ALBUMU I FRANCUSKIEJ PRZYGODY RENI JUSISKto z nas nie tęsknił za romantycznymi podróżami? Kto z nas nigdy nie przeżył marzeń o miłości czy romansie w

piątek, 12 maj
19:00

Marcin CHRZANOWSKI - waltorniaMonika PAPROCKA-CAŁUS - waltorniaPetr KOZEL - waltorniaMarta MURAWSKA-BEDNARSKA - waltorniaŁukasz BOROWICZ - dyrygentOrkiestra Filharmonii PoznańskiejProgram:Robert Schumann- Konzertstück F-dur na cztery waltornie i orkiestrę op. 86Anton Bruckner- III

niedziela, 6 lis
19:00

ERA JAZZU: INDRA RIOS-MOORE Velvet Soul & Blue Jazz6 listopada 2022, godz.19.oo - Poznań Aula UAM„Aksamitny jazz zabarwiony brzmieniem soul i gospel to najprostsza definicja sztuki wokalnej amerykańskiej wokalistki Indry