MUZYKOTEKA: MUZYKA WIELKICH MIAST – Poznań

Koncerty

Inauguracja 55. Sezonu Artystycznego Pro Sinfoniki – Filharmonii Poznańskiej
Muzyka Wielkich Miast – POZNAŃ

Muzyka Wielkich Miast to kontynuacja serii autorskich koncertów Pro Sinfoniki – Filharmonii Poznańskiej połączonych z prezentacją wizualną i omówieniem.

wykonawcy:
Wojciech NIEDZIÓŁKA – skrzypce
Barbara ŻOŁNIERCZYK – skrzypce
Agata ZAJĄC – dyrygent
Orkiestra Filharmonii Poznańskiej

w programie:
Henryk Wieniawski, II Koncert skrzypcowy d-moll (fragmenty)
Henryk Wieniawski, I Koncert skrzypcowy fis-moll

o naszych koncertach:

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dla małych i dużych miłośników muzyki, dla dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, dla znawców i amatorów, a także dla tych, których najzwyczajniej zainteresują nasze muzyczne projekty.

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

PROGRAM SEZONU:
https://prosinfonika.eu/program/

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Polecamy także:

piątek, 14 paź
19:30

The Show – A Tribute to ABBANie ma wątpliwości, że obecnie jest to najlepsze i najbardziej autentyczne ABBA SHOW. Widowisko było prezentowane w Polsce już kilka razy i w kilku

piątek, 6 sty
19:00

Marcelina BEUCHER - sopranŁukasz BOROWICZ - dyrygentOrkiestra Filharmonii PoznańskiejW programie fragmenty słynnych oper, operetek, musicalii przeboje znad Dunaju*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony