“Jaś i Małgosia – historia pofyrtana” Teatr Mattenia | Dzieciaki na Piętrze 2022

Spektakle

Dzieciaki na Piętrze
01.10.2022
Scena na Piętrze
godz. 16:00

Bilet na spektakl (dla każdego widza):
-w cenie regularnej 25 zł
-w przedsprzedaży 20 zł (do 19.09.)

Drodzy Widzowie, dla wspólnego komfortu uczestniczenia w wydarzeniu, 15 minut po rozpoczęciu spektaklu zamykamy drzwi teatru. Prosimy o punktualność.

“Jaś i Małgosia – historia pofyrtana”
Teatr Mattenia

Takiego Jasia i Małgosi świat jeszcze nie widział. Bajka w iście rozśpiewanym stylu. Chcieliśmy tu napisać coś o braciach Grimm i o ich bajce Hansel und Gretel. Ale że tam nie ma Baba Jagi na Hulajnodze, Jasia tańczącego disco czy Maszyny Czasu – to nie napiszemy. Jaś i Małgosia tańczą, rapują i śpiewają. Wiodą spokojne i wesołe życie w swojej chatce w lesie. Pewnego dnia udają się w głąb lasu, aby zanieść koszyk z prowiantem swojemu ojcu – drwalowi. Nagle – dobiega ich dziwna muzyka, ktoś nadjeżdża na tajemniczym pojeździe… Czyżby to była Baba Jaga? Baba Jaga na Hulajnodze? Czy ktoś widział coś podobnego? Baba Jaga śpiewa – i to jaki wokal!!! No i skąd u niej Rock`n`Roll? Zapraszamy na Bajkę Jaś i Małgosia w nowym, odświeżonym stylu.

Czas trwania: ok. 60 min
Spektakl dla dzieci w wieku od 3 lat do nieskończoności

*organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie
*zakup biletu oznacza akceptację regulaminu umieszczonego na stronie estrada.poznan.pl oraz na bilety24.pl
*nie przyjmujemy rezerwacji
*bilety dostępne są online

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Scena na Piętrze
Masztalarska 8
Poznań

Polecamy także:

sobota, 22 paź
19:00

Czołowy broadwayowski musical na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu! Adaptacja noweli Roberta Louisa Stevensona, która w mig stała się jednym z najważniejszych przedstawień muzycznych XX wieku. Musical Jekyll & Hyde

piątek, 14 paź
20:00

Sceny liryczne z poematu Adama Mickiewicza Dziady cz. II.Spektakl przygotowany i wykonywany przez studentów Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Jest to nowoczesna, operująca współczesnymi środkami wyrazu, muzyczno-teatralna

sobota, 19 lis
19:00

VirtuosoMusicalScenariusz, muzyka i słowa – Matthew HardyTłumaczenie – Lesław Haliński (libretto), Przemysław Kieliszewski (teksty piosenek)Współpraca – Brian KiteOrkiestracja i aranżacje wokalne – Andrew FoxPremiera: 12 września 2020Ignacy Jan Paderewski.Polityk. Premier.