30 cze 2022 (czwartek)
19:00
SNACZ GEJM

SNACZ GEJM

Inne

VITAY Poznaniu! SNACZ GEJM powraca!
Czy Edyta Górniak połączy się wreszcie z siecią 5G? Jakie referendum przygotuje dla nas Szymon Hołownia? Czy Kasia Dowbor wyremontuje Okrąglaka?
Poznaj odpowiedź na te (lub podobne) pytania, uczestnicząc w pierwszym w Polsce komediowym show opartym na formule telewizyjnego „Match Game” i parodii w wydaniu RuPaul’s Drag Race. Polskie Gwiazdy spotkają się z komikami, komiczkami, drag queens i drag kings, wcielającymi się w celebrytów z pierwszych i ostatnich stron gazet.
Wydarzenie organizowane z dumą z okazji poznańskiego Pride Weeku z Grupą Stonewall
Czy uczestnikom uda się tak samo odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, czerpiące z polskiej popkultury? Kto wywoła dramę roku? Komu doleją kwasu do napoju? Kto zaskoczy publiczność najbardziej?
W roli prowadzącej wystąpi nieoceniona, uwielbiana przez wszystkich Shady Lady – gwiazda polskiej sceny Drag. Podejrzanie duża kobieta. Na scenie łączy styl: kicz i bicz. Vogue Polska i Italia covergirl. Nadal czeka na telefon od Anny Wintour.
W roli celebrytów, gwiazd większego i mniejszego formatu wystąpią:
Twoja Stara
Ann Fetamine
Martyna Cytryna
Vujo De La Cruz

Przyjdź i zobacz, w kogo się wcielą! Wydarzenie jest improwizowane i gramy je o 19.
Wydarzenie ma charakter komediowy i, choć nie poprosimy Cię na wejściu o dowód osobisty, jest przeznaczone dla widzów pełnoletnich.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Sala Czarna
Ratajczaka 44
Poznań

Polecamy także:

środa, 20 lip
11:00

LETNIA STREFA ZABAWY20.07.MOZAIKA/prowadzenie: Magdalena BrylWarsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat.Przeniesiemy się do krainy kolorowych wyklejanek, które sami zrobimy! Kolorowe folie, a pod nimi suszone płatki kwiatów, szeleszczące papiery

środa, 17 sie
11:00

LETNIA STREFA ZABAWY17.08.ŻABKI/prowadzenie: Dorota PiekarczykWarsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku 3-5 lat.Kumkają, skaczą zielone żabki. Siedzą na liściu lilii wodnej. Ulepimy je z gliny.Dzieci pozostają pod opieką prowadzącej. Liczba miejsc

poniedziałek, 11 lip
20:00

SCENA NA PIĘTRZEBILETY: 20 PLN11.07.202220:00 ANIMATED LATE NIGHT SHOW: SOLO ACTENG 80’Niezobowiązujący, wypełniony humorem i nieskrywanym szaleństwem cykl spotkań z zaproszonymi animatorami.Uczestnicy: Tim Allen, Daniel Gill, Hisko Hulsing, Ola Szmida*******Bezpieczne

środa, 3 sie
11:00

LETNIA STREFA ZABAWY3.08.ZIELNIK/prowadzenie: Magdalena BrylWarsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat.Zrobimy zeszyt magii, który pokaże nam cuda świata przyrody. Ze zwykłych zeszytów zrobimy czarujące przewodniki małych przyrodników. Opowiemy o