11 lip 2022 (poniedziałek)
23:00
KINO NOCNE / NIGHT CINEMA: Have a Nice Day | ANIMATOR 2022

KINO NOCNE / NIGHT CINEMA: Have a Nice Day | ANIMATOR 2022

Kino

Have a Nice Day, Liu Jian, Chiny/China 2017, 77’

[PL] W desperackiej próbie zdobycia pieniędzy na uratowanie narzeczonej po nieudanej operacji plastycznej, Xiao Zhang, zwykły kierowca, kradnie swemu szefowi torbę z milionem juanów. Wieści o rabunku szybko się rozchodzą w mieście i w ciągu jednej nocy wszyscy zaczynają szukać Xiao Zhanga… Animowany film neo-noir w duchu twórczości Quentina Tarantino. Ze względu na brak właściwego zezwolenia od chińskich władz na pokazy międzynarodowe, film na żądanie producenta został wycofany z Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Annecy w czerwcu 2017 roku.

[ENG] In a desperate attempt to find money to save his fiancée’s failed plastic surgery, Xiao Zhang, a mere driver, steals a bag containing 1 million from his boss. News of the robbery spreads fast within the town and, over the course of one night, everyone starts looking for Xiao Zhang… An animated neo-noir ‘love letter’ to Quentin Tarantino style. The film was withdrawn from the Annecy International Animated Film Festival in June 2017 at its producer’s demand as it did not have proper governmental clearance to be screened internationally.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Kino Muza - SALA 1


Polecamy także:

czwartek, 7 lip
18:45

"Yang"reż. KogonadaUSA 2021Czy wspomnienia czynią nas ludźmi? Colin Farrell w swojej najlepszej roli od lat w zjawiskowym, czułym i pełnym emocji filmie, który zachwyci fanów takich hitów, jak „Ona” Spike’a

wtorek, 5 lip
19:00

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu. Film „Paryż, 13. dzielnica”, który znalazł się w konkursie głównym ostatniego festiwalu