19 maj 2022 (czwartek)
20:30
The Room z polskim dubbingiem

The Room z polskim dubbingiem

Kino

„The Room” z polskim dubbingiem – jeszcze wyższy poziom absurdu

Historia kryształowo dobrego, przystojnego, zabawnego i uczciwego bankiera, który zostaje zdradzony przez narzeczoną i przyjaciela. Amerykańskie media pisały, że to „Obywatel Kane kina klasy B”. Jeden z absolutnie najgorszych filmów świata. Wzorcowy, wielopoziomowy przykład tego jak nie robić filmów, nigdy. Kultowy film i tak zły, że aż wspaniały.

Film wielokrotnie prezentowany na przeglądzie Najlepsze z Najgorszych po raz drugi w Poznaniu w wyjątkowej odsłonie. Wyższy poziom absurdu zapewni autorski dubbing przygotowany specjalnie na zlecenie Najgorszych z Najlepszych.

DUBBINGUJĄCY:
Krzysztof Petkowicz, Diana Grzeszek, Michał Jedut, Monika Rulka, Adrianna Tylus, Paweł Banaszczyk, Michał Tokarski, Monika Stolat, Karol Jakóbczyk, Kaja Karakuła, Mateusz Powszedniak i Bartosz Gomoła.

PRODUKCJA: Najlepsze z Najgorszych

KRZYSZTOF PETKOWICZ– aktor, poeta, twórca filmowy. Od 2014 roku związany ze Sceną Plastyczną KUL Leszka Mądzika, a od 2018 roku również z Teatrem Bez Maski. Absolwent Wiedzy o Teatrze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 2016-2018 kurator Galerii Sztuki Sceny Plastycznej KUL. Od kilku lat aktywny uczestnik „Kinojadów” – lubelskiej komórki Kino Movement – międzynarodowego maratonu tworzenia filmów krótkometrażowych. Założyciel grupy filmowej Studio Hangar 51.
Język: polski
THE ROOM, reż. Tommy Wiseau, USA, 2003, 99′

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82
Poznań

Polecamy także: