Ukryty instrument // akcja twórcza

Inne

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Czas trwania: 45 min
Wiek uczestników: od 7 do 10 lat

„Ukryty instrument” to interaktywna rzeźna, która skrywa w sobie 276 dźwięków pochodzących z wnętrza dobrze znanego wszystkim instrumentu. Jaki to instrument? Poznamy go przez wnikliwe zbadanie tej tajemniczej dźwiękowej rzeźby. Eksplorowanie jej sonorystycznego potencjału to świetna zabawa, ale też prawdziwe tworzenie muzyki.

Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania z ukrytymi dźwiękami i odkrywania nowych muzycznych światów. Podczas warsztatów spróbujemy swoich sił w rolach dyrygenta, muzyka, a nawet kompozytora.

Wydarzenie powstało w ramach 20. Biennale Sztuki dla Dziecka OCEAN MUZYKI.

Twórcy:
twórcy rzeźby: Sebastian Grabowski, Viktoriya Grabowska, Jarek Kordaczuk
prowadzenie warsztatu: Ewelina Chatłas

BILET powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach w Scenie Wspólnej, który zostanie dołączony do Państwa biletów, a także jest dostępny na stronie www.csdpoznan.pl w zakładce “statut/regulamin”.

Lokalizacja:
Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą
Poznań

Polecamy także:

sobota, 4 cze
16:00

„Mozaika Gaudíego” – warsztaty dla osób 16+7.05. (spotkanie 1), 14.05. (spotkanie 2), 21.05. (spotkanie 3)g. 16-19.30start sala wystawzajęcia: Pracownia Ceramiki i Rzeźby, Sala 21bilety: 35 zł______________________________________4.06. (spotkanie 1), 11.06. (spotkanie