6 mar 2022 (niedziela)
20:00
Stand-Up Poznań: Maciek Adamczyk i Filip Puzyr - Poznań

Stand-Up Poznań: Maciek Adamczyk i Filip Puzyr

Kabaret / Stand-up

Już 06.03.2022r. o godz. 20:00 na karuzelę śmiechu zabierze Was dwóch świetnych komików: Maciek Adamczyk i Filip Puzyr. Panowie zaprezentują w całości swoje autorskie programy "Syndrom Sztokholmski" i "Pan Judo".

Maciek Adamczyk, na scenie wystarczająco długo, by wiedzieć że ludzie nie czytają opisów. Jeśli jednak ktoś dobrnął aż tutaj, to zapraszam jeśli macie dzieci. Będziecie się super bawić. Zapraszam jeśli dziecka się spodziewacie. Może uda wam się uniknąć jakiegoś mojego błędu. Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszam. Raz na zawsze wybijcie jej ten pomysł z głowy. Nie chcecie dzieci? Zapraszam. Przekonajcie się dlaczego to jest najlepszy pomysł, na jaki mogliście wpaść.

Filip to człowiek, o którym po pierwszej randce mówi się, że… jest sympatyczny. Jak nietrudno zgadnąć Filip przez wiele lat uprawiał judo, by wreszcie zamienić matę na scenę. To był dobry ruch. W końcu swoje występy kończy z tarczą, a nie na tarczy. Nie zabraknie anegdot z wygranych i przegranych walk, pracy z dziećmi i na klubowej bramce. Są dwie opcje: publiczność go kocha, albo kocha go!

Bilety: 35 zł w przedsprzedaży i 45 zł na miejscu, w dniu wydarzenia.
Start godzina 19:00
TROPS Poznań
Świętego Rocha 9

* 18+ Występ tylko dla widzów pełnoletnich
* Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione
* Osoby nietrzeźwe i przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości ubiegania się zwrotu za bilet.
* Handel biletami w celu zysku jest przestępstwem (Art. 133 kw)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Lokalizacja:
TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9

Poznań

Polecamy także:

czwartek, 20 paź
19:00

"MaminSzymek" to kolejne – po monologu "One Mąż Show" – nadzwyczajne spotkanie Szymona Majewskiego z publicznością. Dostajemy osobisty, wyjątkowy tekst – tym razem opisujący relacje z Jego ukochaną Mamą. Jest

niedziela, 19 cze
17:00

Mineło 50 lat od premiery pierwszego programu Kabaretu Tey. Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar przypomną niektóre skecze i piosenki kabaretu. Podzielą się wspomnieniami, anegdotami. Występią również: Katarzyna Pakosińska i Grzegorz