20 lut 2022 (niedziela)
19:00
VII Gala Kobiety Kobietom - EWA BEM

VII Gala Kobiety Kobietom – EWA BEM

Koncerty

Gala Kobiety Kobietom ponownie w Poznaniu.

Pomimo pandemii, która dotknęła nas wszystkich w ostatnim roku, pragniemy powrócić z coroczną Galą Kobiety Kobietom – wspaniałymi koncertami oraz wspieraniem akcji przeciw przemocy w rodzinie.

Podczas VII Gali Kobiety Kobietom na scenie wystąpi szczególna Artystka „Pierwsza Dama Polskiego Jazzu” Ewa Bem.

Powrót na scenę tej wyjątkowej piosenkarki zbiega się z 50 rocznicą pracy artystycznej. W roku jubileuszowym wybór utworów stanowi przekrój całego repertuaru: począwszy od największych przebojów Ewy Bem, poprzez nowe opracowania utworów innych wykonawców. Artystka pozostaje wierna swojemu typowo jazzowemu brzmieniu. Autorami znakomitych aranżacji są Andrzej Jagodziński, Henryk Miśkiewicz i Robert Majewski.

Przypomnijmy, że Gala Kobiety Kobietom została stworzona przez kobiety i z myślą o kobietach. Przy okazji wspaniałych koncertów co roku wspierany jest Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Poznaniu.

VII Gala Kobiety Kobietom odbędzie się już 20 lutego 2022 roku wyjątkowo w Auli UAM w Poznaniu.

Polecamy także:

czwartek, 13 paź
19:00

Brytyjska ARENA powraca do Polski!W październiku zespół ARENA rusza w europejską trasę koncertową, żeby wspólnie z fanami świętować 25 lat istnienia. I tak, zagrają utwory z całego przekroju działalności! Muzycy