17 październik 2021 (niedziela)
12:00
Robimy operę! Podróże w czasie.

Robimy operę! Podróże w czasie.

Kultura i sztuka Opera Warsztaty

Robimy operę!

Warsztaty familijne, które pozwolą całej rodzinie spędzić czas na kreatywnej zabawie. Jeśli często słyszycie: „Nudzi mi się”, brakuje Wam przestrzeni do wspólnych szaleństw albo zwyczajnie nie macie ochoty po nich sprzątać – przyjdźcie do nas. Mamy mnóstwo pomysłów, wszystkie niezbędne materiały (tiule, wstążki, guziki, rurki, śrubki, balony, butelki, farby, tuby, kartony, sznurki…) i niezły metraż. A na dodatek Wy zabieracie efekty twórczych działań do domu, a bałagan zostaje z nami.

Terminy: 17.10. 2021r. (Podróże w czasie)

Czas trwania: 1h 30 minut

Miejsce: Malarnia (Sala prób Teatru Wielkiego w Poznaniu)

Koszt: 15 zł dziecko, 20 zł osoba dorosła. Bilety dostępne w kasie Teatru lub na stronie www.

Robimy operę!

Uczestnicy dostają zaproszenie na bal maskowy. Na początek zadbamy więc o to, żeby wszyscy mieli maski. Kiedy będą gotowe – możemy zaczynać. Problem w tym, że bal nie odbywa się w 2021 roku tylko znacznie, znacznie wcześniej. Będziemy potrzebowali pewnego magicznego przedmiotu, żeby się tam dostać. Jak już go zdobędziemy, to nic nas nie powstrzyma. Tylko czy my umiemy zatańczyć na takim balu? Hmmm, chyba trzeba będzie po prostu spróbować.

Lokalizacja:
Teatr Wielki
Fredry 9
Poznań

Polecamy także:

czwartek, 21 październik
19:30

"Cześć, tu Dwunastka. Zostalśmy wykluczeni, ale to nieważne. Ważne, że możesz wejść w nasze skromnie progi i usłyszeć historię. Usłyszeć historie. Bo wiesz co? Niewykluczone, że nastolatki to też ludzie.

poniedziałek, 24 styczeń
18:00

Autor: Elżbieta JodłowskaFascynacja tym spektaklem przeszła najśmielsze oczekiwania. Pomimo ponad stu realizacji spektaklu w samym Poznaniu, zainteresowanie jest nadal ogromne. Na prośbę widzów, już 25 stycznia 2015 roku Klimakterium.. i

sobota, 6 listopad
20:00

Jednostka i społeczeństwo. Życie i śmierć. Śmierć jednostki a życie społeczeństwa.Budzimy się, wstajemy z łóżka, idziemy do pracy, pracujemy, jemy, pijemy, odpoczywamy, nudzimy się, bawimy się, wiążemy się, rozstajemy się,