Zamkowe Lato dla Dzieci ” Pszczółka Maja” Teatr Fabryka Kultury

Spektakle

ZAMKOWE LATO DLA DZIECI
„Pszczółka Maja” – spektakl Teatru Fabryka Kultury dla widzów od 6 lat

TYP: EDUKACJA
MIEJSCE: DZIEDZINIEC ZAMKOWY (SALA WIELKA W PRZYPADKU ZŁEJ POGODY)
Godzina 11.00
Data27.07.2021
Cena(dorosły, dziecko) 15 zł

Bilet dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej (w ramach projektu Poznań PRO Rodzina): 10 zł / 1 osoba posiadająca KRD
„Pszczółka Maja” to bajka o bohaterstwie, wewnętrznej sile i odwadze oraz różnorodności, jaką niesie ze sobą świat. Znajdziemy się na pięknej, zielonej polanie. Zabawny, skoczny i zwinny Konik Polny wprowadzi nas w atmosferę, którą będzie żyła polana od samego rana.
Otóż tego dnia ma się narodzić Pszczółka Maja, a także Gucio. Rozpoczną się wielkie przygotowania do przyjścia na świat dwóch Pszczółek. Pani Kwiatkowa przygotuje ciasto zrobione z kwiatów, a Konik Polny zabierze się za pranie, które nie będzie prostą czynnością do wykonania. W jego pralce znajdzie się niemal wszystko – zegarek, najdłuższa skarpeta na świecie, czajnik, widelec, a nawet – nieco przybrudzone – własne serce!
Zobaczymy też potyczki z chmurami, pogodą oraz dwoma grzmotami. W końcu oczekiwane Pszczółki przyjdą na świat. Wraz z nimi będziemy dowiadywać się o tajemnicach skrywanych przez polanę. Poznamy jej mieszkańców. Dowiemy się, czego nie lubią kwiaty i jak śpiewają Motyle. Nauczymy się także, jak dbać o przyrodę, która chce być zawsze piękna, kolorowa i pragnie, by ją szanowano.
reżyseria: Anna Leśniak
scenografia i kostiumy: Teatr Strefa Kulturymuzyka: Mateusz Trembaczowski
występują: Anna Leśniak, Anna Stępień, Tomasz Madej
________

Lokalizacja:
Dziedziniec Zamkowy


Polecamy także:

poniedziałek, 29 Lis
09:30

Przedsprzedaż biletów obowiązuje od 13.12.2019 r. do 27.12.2019 r. Wysokość rabatu w przypadku przedsprzedaży biletów to 20%. Rabat dotyczy wyłącznie strefy I i II i obejmuje ograniczoną pulę biletów dostępnych