FearLess

Spektakle

Strach – pierwotna emocja, która prowokuje destrukcję, ale także umożliwia przetrwanie. Strach, jako śliski twór, który pełza pod skórą, penetruje i zatruwa krew.
Poznaj nieustraszoną dziewczynę, która wchodzi na ring, aby stoczyć walkę ze swoimi demonami, próbując zrozumieć genezę strachu. Jej litania przeciw strachowi, to:
Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niech przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja.
Frank Herbert

koncepcja, choreografia, taniec: Gosia Mielech
muzyka: Anna Suda / An On Bast
projekt kostiumu: Kata Kwiatkowska, Gosia Mielech
wykonanie kostiumu: Przemek Podolak / RAG, Marzanna Gruszczyńska
reżyseria światła: Paweł Murlik
produkcja: DanceLab, Jaggy Polski

„FearLess” jest spektaklem wyróżniającym się na polskiej scenie, który warto zobaczyć z kilku powodów. Na pewno dla wirtuozerskich jakości wykonawczych Gosi Mielech, która wyrosła na jedną z najciekawszych osobowości rodzimego tańca. Uwagę odbiorcy przykuwa także transowa, autorska muzyka Anny Sudy oraz znakomita oprawa plastyczna przedstawienia, na którą komplementarnie składa się kostium superbohaterki, zaprojektowany przez Katę Kwiatkowską, a także rewelacyjnie animowany rekwizyt i precyzyjna reżyseria świateł. Ponad wszystko, twórczyni „FearLess” mówi bardzo wyraźnie o czymś ważnym i skłania do refleksji nad naszym funkcjonowaniem.
Marek Zadłużny, „Dziennik Teatralny”

Spektakl realizowany w Polskim Teatrze Tańca w ramach Polskiej Sieci Tańca.

Lokalizacja:
Polski Teatr Tańca
Stanisława Taczaka 8
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 28 Lis
10:30

ACH TE KOTY 25.04.2020 godzina 16:00, 26.04.2020 godzina 10:30, 13:00, 15:30, 27.04.2020 godzina 09:30, 11:30 Szalona, musicalowa rewia z kocim pazurem w tle! Broadwayowski show, w którym kocia ferajna zabierze

niedziela, 28 Lis
13:00

Przedsprzedaż biletów obowiązuje od 13.12.2019 r. do 27.12.2019 r. Wysokość rabatu w przypadku przedsprzedaży biletów to 20%. Rabat dotyczy wyłącznie strefy I i II i obejmuje ograniczoną pulę biletów dostępnych