12 Sie 2021 - 12 Sie 2021
20:30

WaluśKraksaKryzys / plenerowe naGranie nad Rusałką

Koncerty Muzyka
WaluśKraksaKryzys – gitarowe objawienie 2019 roku. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Obserwacji zaskakująco kolorowych, jak na tę cholernie szarą rzeczywistość. Sam tłumaczy to tak – “Moja muzyka to poezja śpiewana na petardzie”.
Koncerty (którymi już dziś zainteresowane są największe w Polsce festiwale) pełne szczerych, silnych emocji gra tak, jakby urodził się dwadzieścia lat wcześniej niż wskazuje jego PESEL. Żadnych majteczek w kropeczki i jednocześnie bez nadęcia i niepotrzebnej emfazy. Sam mówi o sobie, że jest prostym w obsłudze chłopakiem, pytany o teksty bezradnie rozkłada ręce i ze śmiechem odpowiada – “są tak dosłowne, że nie wiem, co jeszcze mógłbym powiedzieć…”.
WaluśKraksaKryzys – urodzony w Krakowie dwudziestopięciolatek – aktualnie gra w składzie z muzykami, którzy od lat definiują krakowską scenę.
Skład:
WaluśKraksaKryzys – gitara, wokal, essa;
Jakub Tokarz – perkusja, wokal;
Bartosz Jędrecki – bas, sample, wokal;
Ryszard Czernecki – gitara, wokal
Łukasz Kastelik – wynalazki, wokal.
+++
Social media:
FB: ➝ facebook.com/kraksakryzys/
IG: ➝ instagram.com/waluskraksakryzys/
Spotify: ➝ bityl.pl/tI74U
Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.
Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!
Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor.
Wstęp wolny! 🤩
Lokalizacja:
Scena nad Rusałką
Golęcińska 27

60-626, Poznań

Polecamy także:

niedziela, 3 Paź
16:00

Koncert Jubileuszowy z okazji 10-lecia solowej kariery artystycznej Teresy Werner! Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie

niedziela, 6 Lis
19:00

KANDACE SPRINGS - From Nashville to Jazz 5 kwietnia 2020 godz.19.oo - Aula UAM Poznań Kandace Spring jest przebojowa, atrakcyjna, dysponuje jazzowym głosem, gra na fortepianie i jest już dzisiaj