17 Cze 2021 (czwartek)
20:00
Leniwe impro: 21. Komediowe wariacje na kolację

Leniwe impro: 21. Komediowe wariacje na kolację

Kabaret / Stand-up

– Wreszcie wracamy na scenę! – zapowiadają artyści. – Pierwszy raz po lockdownach, po zawirowaniach związanych z powrotem dzieciaków do stacjonarnej edukacji i zakończeniem roku szkolnego, rozmasujemy przeponę i zrelaksujemy umysł podczas salw serdecznego śmiechu. W to nam graj, że usłyszymy, co Wam w duszach gra.

Komediowe wariacje na kolację to niepowtarzalny występ, w czasie którego artyści na scenie spontanicznie zagrają to, co zamarzy publiczność.
– Stworzymy skecze i piosenki improwizowane – opowiadają wykonawcy. – To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom przywary lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji. Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu, i sami się ubawimy dzięki Wam. Nie możemy się już doczekać spotkania na żywo i na wesoło!”

Grupę Leniwe Impro tworzą: „Morus”, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska, Justyna Klak-Nowakowa i Magda Sobczak.
Jest spora szansa, że tego wieczoru zadebiutuje z nami też Oskar Legner.
Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i improwizacyjne muzyczne olśnienia zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

By być na bieżąco, warto polubić profil grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/leniweimpro/
Tam też można wziąć udział w konkursach i wygrać bezpłatne wejściówki.

Spektakl przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Bilety: 20 zł dostępne w sprzedaży on-line

Lokalizacja:
Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 27 Cze
17:30

GALA STAND-UP COMEDY Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę! Na największych obiektach wystąpią dla Was gwiazdy polskiego stand-up'u: Wiolka