18 Lip 2021 (niedziela)
19:00
Łona i Webber + The Pimps w Poznaniu

Łona i Webber + The Pimps

Koncerty

Łona i Webber wraz z zespołem The Pimps, po raz pierwszy zagrają na żywo premierowe kawałki ze swojej nowej epki pt.„Śpiewnik domowy” – najbardziej koncepcyjnego wydawnictwa szczecińskiego duetu, który ukazał się 17 kwietnia 2020 roku.
O „Śpiewniku” autorzy piszą:„Album jest głosem w dyskusji
o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku”; z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.”
Na koncercie nie zabraknie również utworów z poprzednich wydawnictw duetu.
Bilety: I pula 70 PLN / II pula 80 PLN
Door open: 19:00
Koncert: 20:00

Lokalizacja:
SkwerPlay
ul. Bułgarska 17

60-320 Poznan

Polecamy także:

środa, 20 Paź
19:00

Grzegorz Turnau – kompozytor, piosenkarz i pianista, autor tekstów, aranżer. Jeszcze jako licealista, otrzymał I Nagrodę na XX Studenckim Festiwalu Piosenki, wkrótce potem trafił do Piwnicy pod Baranami, z którą

niedziela, 27 Cze
16:30

Jedyny taki koncert, oparty na twórczości wybitnego, rosyjskiego barda, w którym muzycy wybrali najbardziej znane utwory. Będzie można usłyszeć „Piosenkę o niebieskim baloniku”, „Wybaczcie piechocie”, „Piosenkę o papierowym żołnierzyku”, legendarną

czwartek, 14 Paź
19:00

Brytyjska ARENA powraca do Polski! W październiku zespół ARENA rusza w europejską trasę koncertową, żeby wspólnie z fanami świętować 25 lat istnienia. I tak, zagrają utwory z całego przekroju działalności!