7 Mar 2021 (niedziela)
18:00
SAN LUIS TANGO - Koncert z pokazami TANGA ARGENTYŃSKIEGO

SAN LUIS TANGO – Koncert z pokazami TANGA ARGENTYŃSKIEGO

Inne Koncerty Kultura i sztuka

Tango jest Kobietą! Zapraszamy Państwa do Teatru! Tego prawdziwego, stacjonarnego, by świętować Dzień Kobiet w rytmie tanga. Już 7 marca zagramy dla Państwa dwa niezapomniany koncert! Wystąpią artyści muzycy z samego serca Argentyny – zespół La SanLuisTango! Zaprezentujemy najpiękniejsze tanga wszech czasów, od nostalgii Carlosa Gardela po niezwykłe kompozycje Astora Piazzolli. Muzykom towarzyszyć będą artyści tancerze oraz poezja tanga argentyńskiego w języku polskim!

Zespół LA SAN LUIS TANGO
Javier Torres Duval, Lina Gomez Carvajal, Luciano Torres, Jose Torres

W 2016 roku SanLuisTango został nominowany do USA Fox Music Awards w kategorii Najlepsza inspiracja/ fuzja folkowa za interpretację pieśni poety Roberta Maño „Nasza tradycja”.

SanLuisTango jest laureatem licznych prestiżowych nagród:
– 2009 – Złoty Condor, najwyższe wyróżnienie wydane przez Międzynarodowy
Festiwal Tanga Fair Daract, San Luis, Argentyna,
– 2011 – pierwsza nagroda w kategorii zespół instrumentalny i objawienie podczas Krajowego Festiwalu muzyki popularnej Baradero Argentyna,
– 2012 – pierwsza nagroda w Narodowym Festiwalu Cosquín, Cordoba, Argentyna,
– 2016 – Sanluistango został nominowany do USA Fox Music Awards w kategorii Najlepsza inspiracja/ fuzja folkowa za interpretację pieśni poety Roberta Maño „Nasza tradycja”.

Lokalizacja:
Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą
Poznań

Polecamy także:

24.04 - 25.04

Zapraszamy do udziału w Targach LOOK - 24-25.04.2021! Niektórzy z Was są z nami już od dwóch dekad, za co serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że znów będziemy zaskakiwać! Kolejna edycja

niedziela, 13 Cze
15:00

Oficjalny Festiwal Kolorów w Poznaniu 2021! ️ Widzimy się 13 czerwca 2021! Wstęp: free! FESTIWAL KOLORÓW to: niezliczona ilość kolorów! oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań) najlepsi DJ'e!