Bilet otwarty do Kina Pałacowego w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Kino

Drodzy widzowie,
okazało się, że przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Większość z nas siedzi w domach i choć nie możemy uczestniczyć w życiu kulturalnym jak dotychczas, to obecności kultury w naszych domach stała się jeszcze bardziej potrzebna.

Kino Pałacowe, jak i cała branża kulturalna, nie istnieje bez Was. Jak wiele kin studyjnych z niepokojem wyczekujemy końca pandemii, licząc na to, że nie potrwa ona długo i będziemy mogli bezpiecznie wrócić do normalnego funkcjonowania. Tymczasem oddajemy w Wasze ręce BILET OTWARTY – formę wsparcia naszej instytucji, która Wam daje tańszy bilet oraz bonus w postaci na przykład oprowadzania po Zamku (szczegóły w regulaminie), a nam światełko w tunelu.

REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY
DO KINA PAŁACOWEGO W CENTRUM KULTURY ZAMEK w POZNANIU

1. „Bilet otwarty” należy wymienić przed seansem/wydarzeniem w kasie instytucji na bilet, na docelowy seans/wydarzenie. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.
2. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość “biletu otwartego” Instytucja ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.
3. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
4. „Bilet otwarty” obowiązuje na wszystkie seanse repertuarowe. Bilet nie obowiązuje na cykle (np. DKF, Klub Krótkiego Kina) oraz pokazy specjalne.
5. „Bilet otwarty” ma określony termin ważności do 6 miesięcy po zakończeniu stanu epidemii i otwarciu Centrum Kultury ZAMEK. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”, chyba że z przyczyn niezależnych od Centrum Kultury ZAMEK takie przedłużenie będzie konieczne.
6. Posiadanie „biletu otwartego” nie uprawnia do wejścia na wydarzenie oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego wydarzenia.
7. „Bilet otwarty” nie podlega dalszej odsprzedaży.
8. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Instytucją, do której „bilet otwarty” został zakupiony. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej)
9. Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony, nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”.
10. Za niewykorzystany “bilet otwarty” Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony nie zwraca pieniędzy.
11. W chwili wymiany biletu otwartego na bilet docelowy, kupujący otrzymuje voucher na Zwiedzanie Zamku z Przewodnikiem dla jednej osoby, w terminie zgodnym z programem Zamku i zgodnie z dostępnością na dany termin. W chwili wymiany biletu otwartego na bilet docelowy można zrezygnować z voucheru na Zwiedzanie Zamku z Przewodnikiem i wybrać jeden z zestawów katalogów Galerii PF lub inny gadżet proponowany aktualnie w kasie CK ZAMEK.
12. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie: https://kinopalacowe.pl/podstrony/110-cennik/

Lokalizacja:
Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82
Poznań

Polecamy także:

czwartek, 30 Gru
18:00

Serdecznie zapraszmy do zakupu biletu podarunkowego do kina Rialto. Bilet jest ważny do 30.12.2021, można go wykorzystać na dowolny seans filmowy z wyłączeniem eventów i impez niefilmowych.