22 Lis 2020 - 6 Gru 2020
10:00
Bezpłatne warsztaty teatru tańca

Bezpłatne warsztaty teatru tańca

Warsztaty
Warsztaty teatru tańca
realizowane w ramach programu “Kultura w drodze” organizowanego przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Warsztaty skierowane są zarówno dla osób, które po prostu lubią się ruszać, jak i dla tych, którzy mają za sobą różne doświadczenia taneczne i teatralne i chcą się dalej rozwijać w tym kierunku. Na warsztatach będziemy zajmować się świadomością ciała, improwizacją ruchową, kompozycją, choreografią, a także pracą z głosem i dźwiękiem. Warsztat ma na celu wzmocnienie kondycji i kreatywności ruchowej oraz odkrycie potencjału ekspresji ciała. Pojawią się więc ćwiczenia fizyczne, które mają na celu wzmocnienie i pobudzenie ciała, praca z podłogą (floorwork), praca z oddechem, a także ćwiczenia rozwijające wyobraźnię i pamięć ruchową i koordynację. Zajęcia nie będą skoncentrowane na jednej technice tanecznej – będziemy korzystać z takich metod ruchowych jak Movement, BodyArt, joga, taniec fizyczny, taniec współczesny.
Zatrzymani w ruchu
To część projektu warsztatowego, który ma na celu fotograficzne udokumentowanie zajęć oraz uchwycenie efektów pracy uczestników. Podczas warsztatów na sali będzie obecny profesjonalny fotograf, który zrelacjonuje przebieg warsztatów oraz wykona fotografie artystyczne przedstawiające ciekawe ujęcia cielesności, ruchu i emocji. Zdjęcia wraz z krótkim opisem zostaną udostępnione na portalu Kulturaupodstaw.pl
Gdzie?
ul. Golęcińska 9a, Poznań
siedziba Grupy Teatralnej Asocjacja 2006
Kiedy?
Harmonogram:
22.11.2020
28-29.11.2020
05-06.12.2020
Godziny zajęć: 10:00 -18:00
w trakcie 2 przerwy: 30 min i 45 min
Warsztat dedykowany młodzieży od 14 roku życia oraz dorosłym.
Zapisy na warsztaty drogą mailową, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
[email protected]
Treść wiadomości:
Imię i Nazwisko
Wiek
Nr telefonu
Dwa zdania o sobie
Lokalizacja:
Centrum Zjawisk Teatralnych
Golęcińska 9a

Poznań

Polecamy także: