23 Paź 2020 - 24 Paź 2020
Warsztaty interdyscyplinarne // rysunek i malarstwo bez tajemnic// zapisy

Warsztaty interdyscyplinarne // rysunek i malarstwo bez tajemnic// zapisy

Warsztaty

Zapraszamy na cykl Warsztatów Interdyscyplinarnych! Jest to cykl, który wcześniej miał nazwę: “Minikurs rysunku i malarstwa”.

Spojrzenie na malarstwo z perspektywy układu łączącego różnorodne środki wyrazu artystycznego osadzonego w kontekście konkretnej przestrzeni. W trakcie zajęć uczestnicy pracować będą w technice malarstwa akrylowego w oparciu o autorskie dwa układy martwych natur. Całości dopełni opracowana specjalnie na potrzeby warsztatów prezentacja dotycząca pojęcia instalacji i przybliżająca twórczość Katarzyny Kozyry, Doroty Nieznalskiej, Wolfa Vostella, Josepha Beuysa.

Warsztaty stanowić będą ćwiczenia rysunkowe traktujące rysunek jako podstawę wypowiedzi twórczej także w kontekście instalacji. Staną się dialogiem z pracami należącymi do ekspozycji Muzeum Narodowego.

– terminy spotkań: 02, 09, 16, 23, 24.10.2020

– zapisy i wpłaty: 7.09 – 25.09

Więcej informacji na temat zapisów i regulamin zajęć:

Warsztat I – Instalacja malarska

Lokalizacja:
Muzeum Narodowe w Poznaniu
aleje Marcinkowskiego 9
Poznań

Polecamy także:

piątek, 23 Paź
18:00

Uczestnicy na kolejnych warsztatach z Mają Skorupską wspólnie przygotują włoskie dania z różnych regionów. Maja Skorupska – pasjonatka doskonałego jedzenia w wersji slow food, w wydaniu prostym i na co

środa, 28 Paź
18:00

Uczestnicy na kolejnych warsztatach z Mają Skorupską wspólnie przygotują francuskie dania pamiętając o głównych zasadach kuchni francuskiej takich jak: dokładność, kolejność dodawania składników i spora ilość używanego masła. Maja Skorupska