28 Paź 2020 (środa)
12:00
Warsztaty "Znajdź w sobie innego" - Prowadzenie Pola Markowicz

Warsztaty “Znajdź w sobie innego” – Prowadzenie Pola Markowicz

Warsztaty

Osoby pełnosprawne bardzo często mają kłopot z porozumiewaniem się z osobami z niepełnosprawnościami.

Warsztaty „Znajdź w sobie Innego” służyć będą nauce przezwyciężenia barier komunikacyjnych w kontaktach z osobami z różnymi dysfunkcjami.
Sposób prowadzenia warsztatów pozwala na zrozumienie jak funkcjonują osoby niepełnosprawne, na obalenie istniejących na ten temat stereotypów, co w konsekwencji prowadzi do wzrostu aktywności osób niepełnosprawnych w życiu społecznym.

Warsztaty przeprowadzi Pola Markowicz, psycholog, psychoterapeuta, profilaktyk. Zajmuje się edukacją psychologiczną, psychoprofilaktyką, warsztatami i treningami stymulującymi rozwój indywidualny i społeczny różnych grup społecznych i zawodowych. Warsztaty odbędą się w Poznaniu.

Warsztaty otwarte dla wszystkich. W szczególności zapraszamy nauczycieli i osoby współpracujące z osobami z niepełnosprawnościami.
Uczestników warsztatów prosimy o przyniesienie rękawiczek i szalików zimowych oraz paska do spodni.

Data: 28 października 2020 (środa)
Godzina : 12:00-15:00
Miejsce : Siedziba Fundacji Barak Kultury , Al. Marcinkowskiego 21

Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc pod adresem mailowym [email protected] lub pod telefonem 519 836 436.
Ilość miejsc ograniczona.

Wydarzenie realizowane w ramach Innego Festiwalu współfinansowanego ze środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Lokalizacja:
Barak Kultury
Aleje Marcinkowskiego 21, 61-745 Poznan, Poland


Polecamy także:

czwartek, 5 Lis
18:00

Akademia Kulinarna SPOT. to EAT zaprasza na kolejne warsztaty z Mają Skorupską. Tym razem odkryjemy bogactwo smaków i aromatów niezwykle różnorodnego arabskiego ulicznego jedzenia. Maja Skorupska – pasjonatka doskonałego jedzenia