28 Lis 2020 (sobota)
18:00
Folk Metal Night Poznań - Aether

Folk Metal Night Poznań – Aether, Runika, Cronica

Koncerty

Kolejna edycja Folk Metal Night w Poznaniu. Zagrają dla Was:

AETHER

https://www.facebook.com/aethermelodeath/

Powstały w 2015 roku zespół z Łodzi grający melodeath/folk. Po niecałym roku działalności wydał debiutanckie EP “Tale of Fire”.
W swojej muzyce chwalimy Odyna i wyrażamy odwieczną tęsknotę za nocami polarnymi, gdzie niebo usiane jest gwiazdami, a zorza polarna oświetla kości poległych.
Inspirujemy się takimi kapelami jak Ensiferum czy Wintersun.

https://www.facebook.com/aethermelodeath/

⚡️
Insomnia

⚡️
Forest


R U N I K A

https://www.facebook.com/Runikaband

Warszawski zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie.

Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.

W lipcu 2018 roku wydał debiutancką płytę “Pradawna moc”.

⚡️
“Naznaczony (The Painted Man)”

⚡️
“Sabat”


C R O N I C A

https://www.facebook.com/cronicaPL/

Nasza muzyka nie krąży jednak tylko i wyłącznie wokół jednego gatunku: folku. Jest swoistą mieszanką różnych stylów charakteryzujących poszczególne regiony.

Cronica to siedem osób wnoszących do zespołu swoje indywidualne odczucie folkloru przez co muzyka, którą tworzymy nie jest sztampowa i zestawia ze sobą często bardzo różnorodne odmiany melodii wywodzących się z tradycji ludowych.

Zespół łączy ciężkie gitarowe brzmienia z instrumentami oddającymi klimat średniowiecznych ballad, żeglarskich pieśni, powieści, podań, legend i innych utworów ludowych.

⚡️
Dla korzeni (feat Rasta / Decapitated)

⚡️
“Lustro” (Official Music Video)

Bilety w przedsprzedaży od 26 października.

Do zobaczenia!

Lokalizacja:
Pod Minogą
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 14 Mar
20:00

Muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu zespołu Breakout założonego przez Tadeusza Nalepę – legendy polskiej sceny blues-rockowej z lat siedemdziesiątych.28 września 2013 roku w ramach dorocznego festiwalu „Lep na Bluesa”, powrót

niedziela, 1 Sie

Szanowni Państwo, Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie , przekładamy koncert THE IRON MAIDENS planowany na dzień 02.08.2020r. na dzień - 01.08.2021r. Miejsce i godzina rozpoczęcia