31 Paź 2020 (sobota)
20:00
Ga-Ga Zielone Żabki i Radical News w Poznaniu

Ga-Ga Zielone Żabki i Radical News w Poznaniu

Koncerty

Ga-Ga Zielone Żabki zagrają w Poznaniu – to dobra wiadomość dla wszystkich spragnionych punkrockowych dźwięków! Będzie to wyjątkowy wydarzenie, ponieważ po wielu latach na scenę powróci Radical News – kolejny projekt Smalca, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Koncert związany jest z wydaniem na winylu płyty Radical News. Prośba do Was udostępniajcie wydarzenie u siebie, zapraszajcie znajomych, niech wieść się niesie.

Bilety: 40 zł przedsprzedaż (bilety można zamawiać przez maila [email protected] do 28.11);
45 zł w dniu koncertu

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. W 2005 roku do składu dołączył Lisu w tym czasie doszło do połączenia zespołów pod podwójną nazwą GA-GA ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

Zespół Radical News jest efektem poszukiwań przez Smalca nowych form wyrazu. To muzyka trudna do sklasyfikowania, z jednej strony reggae i jakiś ślad punkrockowej energii, a z drugiej strony pojawiają się echa hip hopu. Oczywiście nie brakuje zaangażowanych i radykalnych tekstów Smalca.

Lokalizacja:
Klub U Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznań

Polecamy także:

piątek, 12 Lut
20:00

Legenda polskiego jazzu, fenomenalny saksofonista, przemiły człowiek, gawędziarz i wielki znawca muzyki jazzowej wystąpi ze swoim kwartetem!Jan „Ptaszyn” Wróblewski debiutował na scenie już w 1956 roku (w legendarnym sekstecie Komedy)

piątek, 21 Maj
19:00

Sylwia Grzeszczak. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Powraca do Poznania